Виробництво реклами
  • 17.02.2021

Тепловізійна камера для вимірювання температури від «Ельпасо» в IKEA⠀

Відкриття першого offline-магазину IKEA в Україні – подія досить важлива і очікувана, про що свідчить той факт, що одним зі спікерів церемонії його відкриття був мер міста Києва – Віталій Кличко. Також не обійшлося без напливу охочих стати першими відвідувачами магазину, та в силу карантинних обмежень, зробити це було не так вже й просто. Одночасно перебувати в магазині могли до 500 осіб, що було значно менше загальної кількості бажаючих. Таким чином, деяким людям доводилося чекати своєї черги декілька годин

Тепловізійна камера для вимірювання температури від «Ельпасо» в IKEA⠀

Крім обмеження кількості відвідувачів, дотримуватися карантинних заходів допомагала тепловізійна камера для автоматичного вимірювання температури, яка була попередньо встановлена нашими фахівцями.

Інфрачервона камера – рішення, яке дозволяє проводити масовий температурний скринінг, в результаті якого відвідувачі не отримують жодного дискомфорту, оскільки їх ніхто не зупиняє. Вона істотно підвищує пропускну здатність приміщення, а в разі виявлення людини з підвищеною температурою подає гучний звуковий сигнал тривоги. Таким чином, система якісно фільтрує відвідувачів, обмежуючи доступ людям з підвищеною температурою.

 

Як результат, відвідувачі магазину IKEA можуть бути спокійні – наша камера впевнено стоїть на сторожі їх здоров’я, так що ніякі віруси більше не страшні!