Реклама оточує споживача буквально на кожному кроці, а саме в торгових центрах, в транспорті, на вулиці тощо. Люди настільки звикли до її різноманітності, що вже просто не звертають увагу на більшість її видів. Привернути увагу потенційного клієнта до певного продукту чи торгової марки може тільки дійсно неординарний та новий вид реклами. Особливо якщо мова йде про місця, з великою прохідністю: реклама в ТЦ, метро, залічничних вокзалах та ін.

Читати далі

Інноваційний вид реклами

Професіонали з великим досвідом роботи з компанії “Ельпасо” пропонують новий вид реклами, який вже оцінили багато великих компаній. Це розміщення реклами на поручнях ескалаторів. По своїй суті – це обклеювання поручнів спеціальної вінілової плівкою за особливою, специфічною технологією. На плівку наноситься повнокольорове зображення високої якості, яка не тільки привертає до себе увагу, але і, завдяки широкій палітрі кольорів, дозволяє передавати фірмові кольори компанії-замовника, що застосовуються як в самій рекламі, так і, наприклад, в логотипі. Розміщена таким чином реклама в ТЦ або в метро допомагає збільшити зростання продажів до 20%!

Реклама на поручнях ескалаторів приваблює не тільки своєю новизною, а й статистичними даними наведеними австралійською компанією “Escalated Advertising”:

 • Середня кількість відвідувачів на добу в торгових центрах – 10-15 тис. чоловік
 • Тривалість рекламного контакту – 20 секунд
 • Запам’ятованість реклами – 76%
 • Зростання продажів + 20%

Ефективність і сфера застосування

Новий вид реклами вже проявив себе як дуже ефективний спосіб донесення потрібної інформації до покупців. Адже ескалатор не ставлять у двориках або інших малопроходімих місцях. А значить, відсоток потенційних покупців автоматично збільшується. Для порівняння: людина контактує із зовнішньою рекламою в середньому близько 6 сек, а на ескалаторі знаходиться не менше 30 сек. Крім того, якщо навіть сьогодні людина з якоїсь причини не звернула уваги на яскраву рекламу на поручнях, то з урахуванням того, що більшість ескалаторів стоять в таких місцях, де ними користуються регулярно, він обов’язково прочитає її завтра. І таких потенційних покупців за день в залежності від місця розташування реклами може бути 10-15 тис. Тому цей новий вид реклами складає реальну конкуренцію банерам, рекламі в ЗМІ або на радіо.

Особливо ефективна така реклама в торгових центрах, так як дозволяє розмістити детальну інформацію про магазин або бутік, які розташовані тут же. Ще один плюс, який дає реклама в ТЦ замовнику – відносно недорога собівартість її виробництва і поклейки. Вінілова плівка, яка використовується для цього, має підвищену міцність і служить додатковим захистом для поручня.

Особливості реклами на поручнях ескалаторів

У компанії “Ельпасо” працюють грамотні фахівці, які запропонують оптимальний варіант розміщення, при якому реклама в ТЦ буде дійсно ефективна, так як її будуть розміщувати з урахуванням особливостей бренду іта індивідуальних побажань замовника. Строки розміщення реклами на поручнях ескалатора складають від тижня і більше. Тому така реклама в ТЦ прекрасно підійде для інформування про акції. Ще один плюс для рекламодавця, який використає такий вид реклами – можливість використання тільки одного поручня, завдяки чому можна заощадити кошти.

Реклама в ТЦ необхідна як великим підприємствам, так і невеликим. І обклеювання поручнів ескалаторів – прекрасний варіант, так як за рахунок порівняно невеликого капіталовкладення, рекламодавець отримує значний результат: чи то це пряме збільшення продажів, то чи поліпшення іміджу і впізнаваності бренду.

Реклама в торговому центрі на поручнях ескалаторів привертає увагу покупців і запам’ятовується. Крім того, вона характеризується антивандальними властивостями – порізати, підпалити або зіпсувати її іншим способом досить важко. Однак якщо це все ж сталося, то її заміна проводиться надзвичайно швидко, так як вінілова плівка дуже проста в монтажі.

Замовити брендування ескалатору

  Наші останні роботи

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?