Мобільні стенди – це пластикові або алюмінієві конструкції, розміщені з метою успішної маркетингової кампанії. А їх «родзинка», як Ви вже здогадалися, в можливості переміщати їх з місця на місце і ввести «розсіяний спосіб» реклами.

Такі мобільні стенди можуть бути як стаціонарними, так і пересувними. Вони прості в збірці, тому при бажанні їх можна легко розібрати, перенести в інше місце і знову монтувати.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Всі мобільні виставкові стенди можна розділити на три типи:

 • Мобільні стенди Pop Up – нагадує механізм парасольки і здатний приймати практично будь-яку форму
 • Мобільні стенди Roll Up – оснащені металічною касетою з пружинним механізмом, тому згортання полотна відбувається в автоматичному режимі
 • Мобільні стенди Fold Up – сконструйовані за типом звичайної ширми

Мобільні стенди pop up особливо популярні серед власників закладів за рахунок їх універсальності. Плоскі, хвилеподібні – словом, будь-які! Це робить їх настільки затребуваними. Плюс відмінна стійкість за рахунок жорсткого каркасу, що дарує виробам підвищену довговічність.

Наша компанія займається виготовленням мобільних стендів в Києві. У нас працює команда з висококваліфікованих фахівців своєї справи. І в цьому Ви зможете переконатися вже з самого моменту покупки мобільного стенду.

І почнемо ми з дизайнера, який відкриває перший етап нашої з Вами співпраці. Він допоможе Вам у плануванні дизайну і створенні подальшого макету зображення, яке потім буде нанесено на мобільний банерний стенд. Далі буде створена комп’ютерна 3D модель, яка дозволить побачити мобільний стенд для виставки в об’ємі, немов в реальності..

Другим етапом створення мобільного рекламного стенду стане його безпосереднє виготовлення. І в цьому аспекті нами використовуються суто високоякісні матеріали. В умілих руках наших підрядників вони поступово перетворюються в якісні і надійні мобільні стенди для виставок. До слова, відбувається це в найкоротші терміни!

Завершальним етапом стане збірка і доставка мобільних стендів в Києві. Як бачите, ми цілком і повністю супроводжуємо Вас протягом всього процесу: від обговорення дизайну до підсумкового результату.

Мобільні стенди та виставкові конструкції з нашою допомогою перетворяться в успішну маркетингову кампанію! А ви хочете випробувати цей чудодійний рекламний ефект на собі?

Замовити послугу

  Наші останні роботи

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?