Виставкові стенди в Києві є найбільш затребуваним типом реклами. Це найкращий спосіб продемонструвати Вашу продукцію з вигідного боку і навіть з декількох! А все завдяки різноманіттю виставкових стендів: цін, розмірів, форм, обсягу наповнюваності і т.п. Їх можна розділити на:

 • Стаціонарні виставкові вітрини
 • Мобільні виставкові стенди
 • Виставкові стенди Pop Up
 • Виставкові системи Fold Up
 • Виставкові конструкції Roll Up
ЧИТАТИ ДАЛІ
Виставкові стенди Pop Up користуються найбільшою популярністю серед всіх перерахованих типів. А все завдяки універсальності прийнятих ними форм. Це відкриває безмежні можливості для створення дизайну виставкового стенду.

Ми займаємося продажем і виробництвом виставкових стендів всіх перерахованих вище типів. Дані виставкові стенди Ви можете оцінити на фото. А про переваги кожної з виставкових конструкцій Ви можете дізнатися докладніше у наших фахівців. Зробити це просто – зателефонувавши по одному з номерів, представлених на сайті або ж написавши нам лист на електронну пошту.

Наша компанія візьме на себе всі турботи по виготовленню виставкових стендів в Києві. Ми готові втілити в життя замовлення будь-якої складності. Навіть найбільш нестандартні виставкові стенди – це посильна справа для команди наших талановитих фахівців. І особливе місце в їхньому ряду належить саме дизайнеру.

Професіонал допоможе об’єднати всі Ваші побажанняв одному ексклюзивному рекламному виставковому стенді: щодо форми, габаритів, колірної гами, загального стилю і текстової складової. До речі, ці нюанси стануть складовими ціни на замовлені виставкові стенди. Все буде виглядати відповідно до Вашого задуму, а головне – гармонійно!

А що б Ви не сумнівалися – після обговорення деталей ми складемо макет Вашого ексклюзивного виставкового стенду та його комп’ютерну 3D модель. Це допоможе Вам побачити виставковий стенд не лише на фото, а в об’ємі – з точністю до найменших деталей, як буде виглядати Ваше замовлення після його виконання.

Після цього настане безпосередній етап виробництва рекламних виставкових стендів, в процесі якого ми також врахуємо всі Ваші вимоги. Наприклад, друк може бути глянсовим або матовим. Адже це теж важлива деталь для замовника, який знає, яким він хоче бачити дизайн виставкового стенду. Крім того, ми перекладемо на себе всі турботи по виробництву обладнанню а монтажу виставкових стендів.

Замовляйте виставковий стенд у нас – і спостерігайте, як потік зацікавлених клієнтів нагряне в Ваш заклад.

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?