Виробництво реклами

Яскраві кольори, кричущі вивіски, строкаті вогні – такий голос сьогоднішнього рекламного світу. Адже чим більше уваги привертає Ваша реклама, тим більше вона зачаїться в пам’яті потенційних клієнтів.

Одним з новітніх рішень для виготовлення вивісок є світлодіодні букви. Сьогодні цей вид реклами дуже динамічно розвивається. У порівнянні з аналогічними варіантами виконання реклами (застосування люмінесцентної або неонової підсвітки), світлодіодне виконання на крок попереду.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Існує кілька видів таких букв:

 • з внутрішнім світінням – використовується, як правило, RGB підсвічування.
 • такі літери можуть бути з «відкритими» лицьовими поверхнями. Потужність світіння досягає до 8000 Lux.
 • з контражурним підсвічуванням. Виконання букв – пластик, нержавіюча сталь, або будь-який інший матеріал

Спрощене управління світло-регулюванням – не вимагає спеціальних систем контролю освітлення.

Світлодіодні об’ємні букви – це найкращий спосіб напевно привернути увагу випадкових перехожих. Але ж серед них можуть опинитися і Ваші потенційні покупці! Яскраві вогні на невеликій вітрині або просто посеред вулиці – тут волею-неволею задивишся на це чудо інноваційних технологій. А коли увагу захоплено, залишиться лише утримати його за допомогою потрібного слова або фрази, які і складаються з літер.

Об’ємні букви з внутрішньою підсвіткою мають безліч переваг в порівнянні з іншими маркетинговими прийомами. І ось лише деякі з них:

 • вони моментально притягають погляд
 • універсальні – прикрасять як маленький магазин, гармонійно впишуться і у великий маркет
 • найбільш вигідні з економічної точки зору
 • дають можливість контролювати рівень потужності
 • не вимагають особливого догляду або додаткових витрат
 • відрізняються тривалим терміном експлуатації
 • мала споживана потужність з великою світловіддачею.
 • дешевизна у виконанні, ремонті та експлуатації (в порівнянні з аналогами).
 • тривалий термін служби.
 • не вимагають високої напруги для роботи, що робить їх використання більш безпечним.

Наша компанія займається світловими буквами в Києві на замовлення. Це означає, що в процесі створення рекламних елементів, ми будемо орієнтуватися на найменші Ваші побажання: щодо розмірів, дизайну, колірної гами та інших нюансів.

Виготовлені світлові букви стануть чудовою прикрасою будь-якого закладу: бутика, пекарні, ресторану і т.д. А гармонійно адаптувати їх під загальну концепцію закладу допоможе наш дизайнер. Він створить попередній макет, в якому врахує особливості Вашого корпоративного стилю і колірної гами. Таким чином, за допомогою ексклюзивного виготовлення світлових об’ємних букв, Ви зможете отримати не просто яскраву рекламну вивіску, а й справжню візитну картку свого бренду: впізнавану і стильну.

Ми беремося за виготовлення об’ємних світлових букв будь-якої складності! У готовому виробі нам вдасться об’єднати бажані  букви, а також зробити це в будь-яких габаритах. Крім того, Ви також зможете вибрати тип підсвічування – наші фахівці детально проконсультують Вас щодо можливих варіантів, розповівши про їх переваги. Ці та інші фактори сформують ціни на виготовлення світлових букв. Як результат – вартість виготовлення світлових букв Ви зможете коригувати самостійно! У нас Вам допоможуть прорахувати кошторис.

Вас вразить, який ефект на випадкових перехожих може здобути така відносно проста конструкція разом з підсвічуванням! І зростаючі темпи продажів швидко окуплять будь-які витрати!

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?