Шукаєте надійну компанію, яка переклала б на себе всі Ваші турботи по виготовленню рекламних стендів? Тоді Ви вже потрапили за адресою! Ми пропонуємо Вам ні багато, ні мало – чесну співпраця з провідними фахівцями в різних областях: від дизайнерів до лав підрядників. Разом вони докладуть усіх зусиль, щоб Ваша і без того успішна справа принесла Вам ще більше прибуткових продажів.

Давайте ж розберемося докладніше, що представляють собою рекламні стенди. Це стаціонарна або мобільна стійка конструкція, яка дозволить продемонструвати Ваші товари/послуги в найбільш вигідному світлі. Досягається це різними методами: як правило, за допомогою привабливих зображень і «смачного» рекламного тексту.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ми пропонуємо Вам свої послуги в рамках виробництва рекламних стендів в Києві. Якість, індивідуальний підхід і дотримання термінів – ось ті самі три «кити», на яких тримається наша ділова репутація. Тепер поговоримо детальніше. Що ж ми готові Вам запропонувати?

Ми допоможемо Вам в створенні рекламних стендів наступних типів:

 • Стаціонарні
 • Мобільні
 • Roll up
 • Пікколо
 • Pop up
 • Fold up

Кожен рекламний стенд з перерахованих відрізняється своєю унікальною конструкцією і формою. При бажанні, Ви можете зв’язатися з нами по одному з номерів або по електронній пошті – і наші консультанти дадуть вичерпну характеристику кожного з типів стендів. Вам залишиться лише зробити вибір і вирішити, який з них найбільше відповідає курсу Вашої маркетингової кампанії.

В процесі виробництва рекламних стендів ми з упевненістю беремося за завдання будь-якої складності. Всі нюанси замовлення, які Ви побажаєте, будуть виконані: розміри, тип використовуваних матеріалів, форма і т.п. 

До речі, створення макета, а після і комп’ютерної 3D моделі і стане першою стадією нашої з Вами співпраці. Ми обговоримо деталі замовлення і продемонструємо його у вигляді об’ємної графіки, наскільки добре ми зрозуміли Вас.

В рамках виготовлення рекламних стендів кожен етап має свої нюанси. Так, наприклад, навіть така проста стадія, як друк – може бути з ламінуванням або на тканині банера. Наші консультанти пояснять Вам, в чому полягає перевага того чи іншого типу друку. Також ми врахуємо Ваші вимоги щодо матеріалу каркасу – буде це метал або пластик вирішувати лише Вам. А ми, при бажанні, завжди готові дати свою професійну пораду.

Крім цього, наші дизайнери допоможуть ще й гармонійно об’єднати всі Ваші побажання в одну повноцінну композицію. Як розташувати текст, які кольори краще вибрати для рекламного стенду – відповіді на ці та інші питання дадуть Вам наші талановиті фахівці. Таким чином, Ви зможете бути впевнені, що банер буде виготовлено з урахуванням всіх необхідних маркетингових «хитрощів», відомих лише професіоналам.

Після цього слідує етап безпосереднього виготовлення. Також, наші фахівці допоможуть Вам у складанні і доставці готового виробу до потрібного пункту. Додаткові деталі обговорюються в індивідуальному порядку.

Пам’ятайте, рекламний стенд – це обличчя компанії. І він грає важливу роль в тому, яка кількість клієнтів відвідає Ваш заклад. Купуючи рекламний стенд у нас, Ви отримуєте гарантію того, що Ваше замовлення буде виконано якісно і в чітко обумовлені терміни. Ніяких відстрочок або несподіваних підвищень цін – ми працюємо чесно і суто на договірній основі.

Замовити продукцію

  Наші останні роботи

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?