У зовнішній рекламі об’ємні світлові літери є одним із найпомітніших способів ефективно привернути увагу до назви вивіски. Подібні конструкції встановлюються на  фасаді або над входом в будівлю. Наша компанія реалізує проекти в Києві будь-якої складності з виготовлення та монтажу. Ми пропонуємо вигідні ціни, оперативність в роботі та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Рекламні світлові літери відразу привертають до себе увагу. З їх допомогою можна відобразити назву компанії та її логотип. Яскраві кольори від підсвічування створюють позитивний ефект для сприйняття людини та підсвідомо створюють бажання побачити їх знову, змушуючи її знову і знову приходити до місця, де знаходиться вивіска.

Ми пропонуємо замовити світлову вивіску та самостійно переконатися в її користі для вашого бізнесу та завоювання ринку.

Читати далі

| Що ми виготовляємо

Ми виготовляємо світлові букви наступних типів:

Світлові букви

1. Об’ємні букви з контражурним підсвічуванням.

Для цього на вулиці використовуються яскраві контражурні підкладки. Для оформлення внутрішніх інтер’єрів вони не потрібні. Світловий декор створюється за рахунок використання дистанційних тримачів. Спрямований потік світла йде від букв до їх тильньої сторони та відбивається від фасаду. При цьому передня частина букв залишається неосвітленою. Так створюється ефект контражуру, який чудово підходить для лаунж зон та виставкових залів. Кріплення виконується на каркас з оргскла, ПВХ, нержавіючої сталі або композиту з алюмінію.

 

 

 

2. Об’ємні букви з боковим підсвічуванням.Світлові букви

Макет характеризується благородним та стриманим дизайном. Він виходить не надто нав’язливим та створює прекрасне перше враження. Бічне підсвічування робить конструкцію легкою та привабливою. Для виготовлення букв зазвичай використовується акрилове скло.

 

 

 

 

Світлові букви

 

3. Букви з відкритими діодами.

Створюється дуже яскравий макет, в якому освітлювальні прилади встановлюються на лицьовій поверхні букв. Насичене діодне світло від вивіски – це оптимальне рішення для ресторанів, кафе, барів або нічних клубів.

 

 

 

 

 

Світлові букви

4. Букви з лицьовим та торцевим підсвічуванням.

Комбінація двох видів підсвічування дозволяє створити приємне сприйняття та оптимальне розсіювання світла. Для створення задньої поверхні букв застосовуються ПВХ або композитні панелі. Інша частина виконується з акрилового скла з молочним або кольоровим відтінком

 

 

 

5. Букви з ілюзією об’ємуСвітлові букви

Створюються за рахунок контражурного підсвічування. Підходять для вивісок всередині кафе, офісів або торгових залів. Букви отримують візуальний об’єм за рахунок контражурного підсвічування, яке встановлюється від стіни на відстані від 2 до 4 см. Деталі макета виготовляються з акрилу, пінопласту або ПВХ.

| Чому варто обрати світлові літери?

Вивіска з світлових букв являє собою яскравий об’єкт, який психологічно впливає на потенційних клієнтів. Вона приверне цільову аудиторію за рахунок:

 • Великого розміру
 • Яскравості
 • Виразності
 • Красивого вигляду

Пішоходів та водіїв привертають 3D шрифти, які виконані з об’ємних літер. Наша компанія допоможе втілити будь-яку вашу ідею, яка буде співзвучна з мисленням потенційних клієнтів.

| В якому випадку світлові букви виступають оптимальним варіантом?

Об’ємні букви з підсвічуванням відмінно підходять в тих випадках, коли:

 • Зовнішня реклама встановлюється на тлі великої кількості текстових даних та графічних об’єктів
 • Потрібно якісно виділитися на тлі великої кількості інших вивісок
 • Важко провести монтаж великих за розміром рекламних модулів
 • Потрібен максимальний світловий ефект 24 години/добу

| Ключові особливості світлових букв

В першу чергу об’ємні світлові букви повинні створювати оригінальне візуальне сприйняття для цільової аудиторії. Такі рекламні конструкції мають високий потенціал за рахунок світлових ефектів та нестандартного дизайну. Виготовлення букв є більш вдалим, коли застосовується акрил або полістирол для виготовлення світлової частини, а бокова частина створюється з ПВХ або металевого профілю з алюмінію. Добре виглядає варіант, виконаний тільки з акрилового скла. Незвичайний результат досягається при використанні контражурного підсвічування.

Якщо ви хочете купити світлові букви в Києві або Україні, залиште замовлення, і наші менеджери зв’яжуться з Вами для обговорення всіх деталей та проведення консультації. Крім Києва, ми працюємо в таких містах України як Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон і Львів.

Замовити об'ємні світлові літери

  Наші останні роботи

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?