Медіафасади: що це таке?

Світлодіодні медіафасади – LED-екрани, що складаються з великої кількості модулів, що з’єднуються у єдину систему. Ця світлодіодна технологія може органічно інтегруватися до архітектури будь-якої будови. Монтаж медіафасадів на будівлі дозволяє суттєво змінити його візуальний образ. Подібні ЛЕД-технології активно використовуються у багатьох країнах Заходу. Сьогодні вони стрімко займають величезну нішу на українському ринку.

Сьогодні світлодіодні технології продовжують активно розвиватися, привертаючи увагу представників різних сфер діяльності. Особливо популярне LED-освітлення завдяки можливості знизити витрати на оплату електроенергії. Така перевага ЛЕД-технологій призвела до того, що затребуваність традиційних різновидів освітлення стала значно знижуватися. Щодня все більше організацій переходять на використання світлодіодів.

Одним із суттєвих проривів у рекламному бізнесі стало створення відеоекранів з LED-джерелами світла. Така технологія дозволяє транслювати на екранах різне повнокольорове зображення без погіршення його якості. Інноваційні світлодіодні модулі можна підключити один до одного без обмеження чисельності. Унікальна здатність підключення світлодіодних модулів в один медіаекран стала базою для масового виробництва та використання медіафасадів.

Читати далі

Для яких цілей можна використовувати?

Причинами затребуваності LED-освітлення та екранів стала велика кількість функцій, які технології здатні реалізувати:

 • реклама на медіафасадах по праву вважається найефективнішим маркетинговим інструментом у мегаполісах;
 • можливість створити унікальне авторське підсвічування будівель: джерела світла можна використовувати всередині та зовні будівель;
 • вуличне світло здатне повністю перетворити вигляд об’єктів у темний час доби;
 • використання динамічних медіа ЛЕД-елементів виділить будівлю із загальної обстановки вдень;
 • застосування LED-екранів дає можливість донести необхідну інформацію цільової аудиторії: технологія дозволяє транслювати розважальний та цінний контент;
 • унікальне художнє оформлення всього міста.

Вартість світлодіодних медіафасадів сьогодні залишається на високому рівні, особливо в порівнянні з іншими різновидами зовнішньої реклами, вуличного освітлення. При цьому встановлюючи такі технології, власники будівлі одержують високоефективний маркетинговий інструмент. Монтаж таких світлодіодних фасадів обов’язково узгоджується із місцевими органами управління. Купівля та встановлення медіафасадів для розміщення рекламної інформації гарантовано окупається у максимально короткі терміни.

Застосування медіафасадів в архітектурі

Ключовою особливістю цього маркетингового інструменту є те, що виріб органічно вписується в архітектуру будь-якої будови, а також цілого району чи міста. Великі екрани з динамічною або статичною картинкою здатні суттєво змінити вигляд мегаполісу. Особливо актуальне використання медіафасадів у сучасних районах міста, що розвиваються. Динамічне відео дає можливість додати фарб сірості міських вулиць.
Сучасні будинки, у тому числі торгові центри, хмарочоси, багатоповерхові житлові будови, можуть оснащуватися ЛЕД-технологіями вже у процесі створення авторських дизайн-проектів. Використання медіафасадів на таких об’єктах може здійснюватись для прикрашання будівлі або як самостійний компонент архітектури. Найвідомішими прикладами світлодіодних фасадів є:

 • футбольний стадіон Халіфа (Катар);
 • Бурдж-Халіфа (Дубай);
 • футбольний стадіон «Казань Арена»;
 • навігаційна вежа міжнародного аеропорту в місті Батумі;
 • казино “Лісбоа” (район Макао);
 • «Вогняні вежі» в місті Баку;
 • мінська національна бібліотека.

Використовувати світлодіодні технології сьогодні можна не лише на об’єктах комерційного значення, але також на громадських, муніципальних та державних будинках.

Нюанси вибору медіафасадів

Для правильного підбору динамічного світлодіодного фасаду за оптимальною ціною потрібно розібратись у деяких особливостях продукції. Це важливо зробити перед тим, як купити та приступити до встановлення медіафасаду.
Обов’язково рекомендуємо визначитися з:

 1. Метою монтажу виробу. Часто технологію використовують для реалізації рекламної кампанії. Для досягнення необхідного ефекту рекомендуємо звернути увагу на конструкції з високим рівнем яскравості та якості картинки.
 2. Різновидом, рівнем прозорості, світлопроникності. Медіафасади можуть бути у вигляді сітки, а також рейкового вигляду.
 3. Місцем розміщення. Раціонально встановлювати такі світлодіодні фасади на будинках, розташованих у локаціях великої прохідності. Крім визначення місця, важливо також вибрати потрібний розмір виробу, переконатися, що воно не порушить гармонійності вигляду будівлі.
 4. Кроком пікселя. Надчіткі зображення виходять на медіафасадах, для яких характерний менший крок пікселя. На таких виробах картинка залишається чіткою, навіть зблизька. Вартість реалізації такого проекту вийде дорожче, ніж під час замовлення продукції з іншими параметрами.
 5. Умовами експлуатації. Сучасні світлодіодні медіафасади характеризуються високим рівнем захисту, тому їх можна встановлювати надвір. Вони можуть працювати за різних погодних умов.

Фахівці нашої компанії проконсультують щодо особливостей вибору світлодіодної технології, нюансів її монтажу та використання. Менеджери «Ельпассо» підкажуть, які документи будуть потрібні для встановлення медіафасаду на вашій будівлі, щоб привернути увагу величезної цільової аудиторії.

6 ХАРАКТЕРИСТИК LED-ЕКРАНІВ ВІД ELPASSO

Будь-який розмір і форма екрану

LED екран збирається з модулів, і тому може мати будь-який розмір, співвідношення сторін та форму

Кілька варіантів ціни з 20 заводів

Ми – дилер 20 заводів-виробників в Китаї та Азії, і розраховуємо вартість екранів по кільком заводам

Надійний захист в будь-яку погоду

LED екран спокійно працює при будь-яких погодних умовах – йому не страшні спека, мороз, дощі

Висока ремонтопридатність

При поломці одного модуля, екран продовжить свою роботу. Несправний модуль легко замінюється на новий

Простота управління контентом

Моніторинг роботи екрану і управління контентом здійснюється через Wi-Fi та локальну мережу

Низький рівень споживання енергії

Світлодіоди працюють в низьковольтних електричних мережах, і споживають від 200 до 500 ВАТ на 1 м² площі

Замовити прорахунок виготовлення Медіафасаду

– професійну консультацію наших менеджерів

– безкоштовні заміри на місці

– безкоштовний дизайн

– безкоштовний прорахунок конструкції з розгорнутим кошторисом  Заповніть заявку зараз і ви отримаєте

  – професійну консультацію наших менеджерів

  – безкоштовні заміри на місці

  – безкоштовний дизайн

  – безкоштовний прорахунок конструкції з розгорнутим кошторисом

  Замовити прорахунок виготовлення Медіафасаду   Заповніть заявку зараз і ви отримаєте

   – професійну консультацію наших менеджерів

   – безкоштовні заміри на місці

   – безкоштовний дизайн

   – безкоштовний прорахунок конструкції з розгорнутим кошторисом

   | Часті запитання

   1. Чому ми працюємо з китайськими виробниками екранів?
   Китай – феноменальна країна, що розвивається з космічною швидкістю і використовує найбільш передові технології в усіх сферах життя. Саме вони є лідером на світовому ринку з виробництва світлодіодної продукції. Як показала практика, китайське виробництво світлодіодних екранів оптимально поєднує в собі високий рівень якості (на хороших заводах) і середній рівень ціни. У той час як інші виробники на світовому ринку мають або занадто високу ціну (наприклад Японія), або дуже низька якість (Україна).
   2. Як визначитися з вибором заводу-виробника екрану в Китаї?
   На даний момент в Китаї функціонує понад 100 заводів-виробників ЛЕД екранів, та через високий рівень конкуренції багато з них пропонують абсурдно низькі ціни (якість, як ви розумієте, відповідна). Тому, вибираючи екран, слід точно знати, що даний завод має високий статус, відповідні ліцензії і патенти, виробничі потужності і кваліфікований персонал. Ми пропонуємо до розгляду нашим клієнтам тільки найкращі заводи, що входять в то- 10 виробників. Ціна у такого заводу не може бути низькою, але і якість вас не розчарує.
   3. На які параметри звертати увагу при покупці LED екрану?
   Купивши екран відомого бренду, можна не турбуватися за його якість, так як хороші заводи цінують свою репутацію і перед відправкою продукт буде обов’язково протестований і перевірений на всі можливі недоліки. Існують також заводи середньої цінової категорії, що не мають гучного імені на ринку, але що виробляють продукцію, що відповідає всім стандартам якості. З такими заводами ми теж співпрацюємо. Звертати увагу на технічні характеристики варто, але вони навряд чи дадуть об’єктивну картину, так як недобросовісні постачальники вказують на свої продукти високі характеристики, які при перевірці такими не є. Тому ІМ’Я ЗАВОДУ – це найважливіший критерій при виборі.

   Якщо виділити базові параметри, за якими відбувається вибір, маємо наступне:
   • крок пікселя;
   • яскравість;
   • споживана потужність на 1 квадратний метр;
   • кути огляду;
   • Фірма-виробник світлодіодів

   Часті запитання

   1. Чому ми працюємо з китайськими виробниками екранів?
   Китай – феноменальна країна, що розвивається з космічною швидкістю і використовує найбільш передові технології в усіх сферах життя. Саме вони є лідером на світовому ринку з виробництва світлодіодної продукції. Як показала практика, китайське виробництво світлодіодних екранів оптимально поєднує в собі високий рівень якості (на хороших заводах) і середній рівень ціни. У той час як інші виробники на світовому ринку мають або занадто високу ціну (наприклад Японія), або дуже низька якість (Україна).
   2. Як визначитися з вибором заводу-виробника екрану в Китаї?
   На даний момент в Китаї функціонує понад 100 заводів-виробників ЛЕД екранів, та через високий рівень конкуренції багато з них пропонують абсурдно низькі ціни (якість, як ви розумієте, відповідна). Тому, вибираючи екран, слід точно знати, що даний завод має високий статус, відповідні ліцензії і патенти, виробничі потужності і кваліфікований персонал. Ми пропонуємо до розгляду нашим клієнтам тільки найкращі заводи, що входять в то- 10 виробників. Ціна у такого заводу не може бути низькою, але і якість вас не розчарує.
   3. На які параметри звертати увагу при покупці LED екрану?
   Купивши екран відомого бренду, можна не турбуватися за його якість, так як хороші заводи цінують свою репутацію і перед відправкою продукт буде обов’язково протестований і перевірений на всі можливі недоліки. Існують також заводи середньої цінової категорії, що не мають гучного імені на ринку, але що виробляють продукцію, що відповідає всім стандартам якості. З такими заводами ми теж співпрацюємо. Звертати увагу на технічні характеристики варто, але вони навряд чи дадуть об’єктивну картину, так як недобросовісні постачальники вказують на свої продукти високі характеристики, які при перевірці такими не є. Тому ІМ’Я ЗАВОДУ – це найважливіший критерій при виборі.

   Якщо виділити базові параметри, за якими відбувається вибір, маємо наступне:
   • крок пікселя;
   • яскравість;
   • споживана потужність на 1 квадратний метр;
   • кути огляду;
   • Фірма-виробник світлодіодів

   Чому нас обирають?

   Виділяємо наших клієнтів на тлі конкурентів за допомогою нестандартних рішень

   Rs-service

   Власний виробничий комплекс у Києві

   Компанія має виробничі потужності загальною площею 500 м², оснащені передовим обладнанням, що дає нам змогу контролювати всі процеси
   Rs-service

   10 років досвіду

   Ми реалізували вже понад 5234 проектів різної складності для наших клієнтів, які ви можете побачити в нашому портфоліо
   Rs-service

   Працюємо з технічно складними проектами

   Над кожним проектом працює команда професіоналів, яка включає дизайнера, конструктора, технолога, електрика, фрезерувальника, макетника
   Rs-service

   Комплексне виконання проекту «Під ключ»

   Ми беремо на себе повністю всі турботи по проекту: дизайн, технічну документацію, виготовлення, монтаж, демонтаж та обслуговування
   Rs-service

   Гарантійний договір на якість конструкції

   Гарантія передбачає оперативне усунення неполадок, передбачених в договорі, а також сервісне обслуговування та підтримку
   Rs-service

   Ремонт та обслуговування екранів

   Виконуємо роботи по ремонту і реставрації LED-екранів по гарантійному договору, а також надаємо постгарантійне обслуговування

   | Чому нас обирають?

   Rs-service

   Власний виробничий комплекс у Києві

   Компанія має виробничі потужності загальною площею 500 м², оснащені передовим обладнанням, що дає нам змогу контролювати всі процеси
   Rs-service

   10 років досвіду

   Ми реалізували вже понад 5234 проектів різної складності для наших клієнтів, які ви можете побачити в нашому портфоліо
   Rs-service

   Працюємо з технічно складними проектами

   Над кожним проектом працює команда професіоналів, яка включає дизайнера, конструктора, технолога, електрика, фрезерувальника, макетника
   Rs-service

   Комплексне виконання проекту «‎Під ключ »‎

   Ми беремо на себе повністю всі турботи по проекту: дизайн, технічну документацію, виготовлення, монтаж, демонтаж та обслуговування
   Rs-service

   Гарантійний договір на якість конструкції

   Гарантія передбачає оперативне усунення неполадок, передбачених в договорі, а також сервісне обслуговування та підтримку
   Rs-service

   Ремонт та обслуговування екранів

   Виконуємо роботи по ремонту і реставрації рекламних конструкцій по гарантійному договору, а також надаємо постгарантійне обслуговування

   | Ми працюємо по всій Україні

   Виготовляємо і поставляємо екрани в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінницю, Черкаси, Полтаву, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв

   | Ми працюємо по всій Україні

   Виготовляємо і поставляємо екрани в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінницю, Черкаси, Полтаву, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв

   Наші останні роботи

   Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

   |

   | Наші останні роботи