Медіафасад – це один з найбільших носіїв в світі мультимедійної реклами. По-справжньому яскравий і безпрограшний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів! Медіафасади представляють собою проекцію мультимедійних даних (відео, картинки або тексту) на фасад будівлі. Така «вивіска» точно не буде обділена увагою випадкових перехожих!

Світлодіодний медіафасад не тільки гарантує успіх Вашої маркетингової стратегії, але і дозволить перетворити зовнішній вид будівлі. 

Читати далі
Ми допоможемо Вам визначитися з розмірами, формою і розташуванням LED екрану, а при бажанні – проконсультуємо щодо інформаційної складової, колірної гами і т.д.

Ми займаємося виготовленням медіафасадов на замовлення. Для Вас це означає не просто покупку, а шанс вирватися зі звичних рекламних шаблонів і створити щось своє, щось ексклюзивне. Виробництво медіафасадів – це технологічний процес, яким наші спеціалісти володіють досконало, тому якість роботи гарантовано на всі 100%. Що стосується творчої частини і планування дизайну, ми можемо відтворити будь-які Ваші креативні задумки або запропонувати допомогу талановитого фахівця.

Ціни на медіафасади варіюються в кожному окремому випадку. Важливу роль тут відіграють габарити екрану, кількість пікселів і якість зображення і т.д. Тому якщо Ви визначилися з підсумковим варіантом – пишіть нам або телефонуйте!

* Вартість розраховується індивідуально по кожному проекту, розмір може відрізнятися від заявленого, необхідно підбирати розміри модуля під кожен розмір, у вартість входить:

 • 1 рік гарантійного обслуговування;
 • Шеф монтаж на об’єкті;
 • Програмне забезпечення;
 • Навчання управлінням екрану.

ЗАМОВИТИ МЕДІАФАСАД

  НОВИНИ

  Дізнайтеся про недавно реалізовані проекти і останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?