Світлодіодна відеовивіска– це яскрава і динамічна альтернатива звичайним вивіскам. Відео табло дозволить вишукано представити назву магазину або іншої організації, розповісти про акції, новинки або спецпропозиції, привертаючи увагу клієнтів і доносячи необхідну інформацію.

Читати далі

Конструкція  LED відеовивіски

В якості матеріалу для виготовлення таких вивісок використовуються комплектуючі для відеоекранів. LED вивіски збирають з модулів, що дає можливість створювати конструкції різних габаритів, форм і роздільної здатності. Виробництво відеовивесок здійснюється на базі світлодіодних технологій. Табло під’єднується до комп’ютера, за рахунок чого зображення можна швидко поміняти (попередньо ролики завантажують на ПК). За допомогою одного керуючого центру (пристрою) можна здійснювати контроль за декількома вивісками.

Готова продукція виконана у вигляді повнокольорового світлодіодного табло невеликого формату і переважно подовженої форми. Замовити в Києві можна і повнокольоровий біжучий рядок. Устаткування працює на автономних контролерах з великим об’ємом пам’яті.

Монтаж відеовивесок можливий на фасадах (горизонтально / вертикально) або всередині приміщень. Структура і можливість зміни роликів роблять рекламний носій найбільш ефективним.

Переваги відеовивісок

Купивши світлодіодні відеовивіски в Києві, ви отримаєте не тільки більш ефективне залучення уваги клієнтів до вашого бізнесу, але і ряд інших переваг:

 • Висока якість зображення;
 • Великий вибір модифікацій (залежно від розмірів, типів кріплення, місця установки і т.д.);
 • Тривалий термін служби (в середньому, від 10 до 14 років);
 • енергоефективність;
 • Висока швидкість збірки (завдяки модульній структурі).

Відеовивіски для бізнесу

Медіавивеска – чудовий спосіб заявити про себе і створити імідж компанії. Цей якісний вид реклами забезпечить вашому бізнесу:

 • Залучення клієнтури (залучає на 80% більше людей у ​​порівнянні зі звичайними вивісками / плакатами);
 • Хорошу видимість (вивіску чітко видно вдень і вночі);
 • Швидку зміну контенту (займає менше хвилини, заощаджуючи час і гроші на виробництві та монтажі нових вивісок);
 • Спрощення роботи менеджерів з продажу.

Як обрати?

Якщо ви хочете купити відеовивіску в Києві, насамперед треба визначитеся з параметрами:

 • Форма;
 • Яскравість;
 • Роздільная здатність;
 • Відстань видимості;
 • Розміри;
 • Умови експлуатації.

Наша компанія пропонує виробництво, монтаж і обслуговування відеовивісок.

Часті питання (FAQ)

Що таке світлодіодна відеовивіска?
Медіавивеска – інноваційна альтернатива класичної вивіски. Вона являє собою маленький світлодіодний дисплей, який встановлюється над входом у ваш заклад. Відеовивіска – ідеальна можливість розповісти клієнтам про нові акції, прорекламувати свої товари і послуги в інтерактивному режимі.
У чому особливість відеовивісок?
Трансляція повнокольорового відео

Динамічна реклама зазвичай привертає до себе значно більше уваги. Найголовніше – Ви маєте можливість показати на такий вивісці будь-який відео-контент. Наприклад, це може бути анімована назву вашого кафе чи магазину, список послуг і цін, промо-ролик тощо. Як показує досвід, саме правильно підібрана комбінація відео для показу визначає успіх від застосування світлодіодних відеовивісок.

Багаторазове використання

Присутність LED медіавивіски істотно заощаджує Ваш рекламний бюджет, адже всього лише один дисплей дає можливість показувати різноманітний відео-контент нескінченну кількість разів за весь процес експлуатації. Наприклад, у випадку з банерної рекламою вам потрібно купити місце під банер, на якому можна розмістити лише один рекламний слоган, і тому для реклами кожної нової пропозиції буде необхідно замовляти новий банер. LED відео-екран надає можливість змінювати свої рекламні матеріали практично весь час! Це, безумовно, вигідно і ефективно.

Тривалий термін роботи і простота експлуатації

Час експлуатації однієї світлодіодної медіавивіски в середньому доходить до 100000 годин. А це означає, що в разі безперервної роботи така вивіска зможе прослужити близько 10 років.

Якісний огляд, високий рівень якості

Світлодіодні LED медіавивіски можна з легкість помітити як удень, так і вночі, на відстані до 200 метрів. Це надає можливість отримати якісну зворотний зв’язок від реклами, адже ваша пропозиція буде складно не помітити. Також наші відеоекрани можуть програвати відео в HD якості.

Можливість застосування як всередині, так зовні будівель

Технологія виробництва дозволяє екранам справно працювати при температурах від -30 до +50 градусів.

Як завантажити свій контент?
Управляти LED вивіскою можна за допомогою звичайного комп’ютера. До того ж, є можливість об’єднати всі вивіски в мережу і керувати ними віддалено за допомогою інтернету з будь-якої точки світу. Передбачено функціонал управління через Wi-Fi, 3G, і дротову мережу.

Система управління медіавивіскою допускає використання різних відеоформатів (avi, mov, mpg, mp4), відображення flash-анімації, комп’ютерних ефектів, графіки, статичних зображень в форматах png, jpg, gif, а таже текстові файли. Доступно безліч різних ефектів режиму “Бігучого рядка”.

На що звертати увагу при виборі медіавивіски?
В процесі вибору світлодіодної відеовивіски слід звертати увагу на наступні параметри:

 • Необхідний розмір;
 • Крок пікселя (відстань між світлодіодами);
 • Роздільна здатність;
 • Інтерфейс управління;
 • Додаткові функції (датчики);
 • Тип обслуговування дисплея;
 • Звернути увагу на відмінність екранів для вуличного і внутрішнього використання;
 • Врахувати особливості монтажу і додаткових робіт.
Яких розмірів бувають відеовивіски?
Розмір модулів, з яких формується відеовивіска, як правило, стандартний: 320 * 160 мм (горизонталь * вертикаль). Модулі можна розділити або наростити, тому розміри світлодіодних екранів будуть кратні розміру світлодіодного модуля.

При виборі розміру відеоекрану необхідно враховувати, які саме зображення ви будете на ньому показувати, з якої відстані на нього дивитимуться ваші клієнти.

Найбільш масовими є невеликі розміри екранів, наприклад: 1600 * 1600 мм, 1920 * 960 мм, 2560 * 1120 мм, або середні розміри: 2880 * 2240, 3200 * 1600 мм. Рідше замовляють екрани великих розмірів 4800 * 2240, 2880 * 3840, 5760 * 3840 і більше.

Іноді, для вирішення локальних завдань, замовляють екрани дуже маленьких розмірів, наприклад 640 * 640 мм, 1600 * 320 мм. тощо.

У чому відмінність екранів для приміщень і для вулиці?
Якщо використовувати екран планується всередині приміщення, де потреба у великій яскравості відсутня, то, безумовно, краще віддати перевагу дисплею, виготовленому на світлодіодах SMD. Якщо ж Ви плануєте використовувати екран на вулиці, до того ж ще і в самих різних погодних умовах, то з таким завданням безсумнівно краще впораються світлодіоди DIP, так як вони значно краще витримують перепад температур і дають велику яскравість.

ЗАМОВИТИ МЕДІАВИВІСКУ

  НОВИНИ

  Дізнайтеся про недавно реалізовані проекти і останні новини в сфері зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?