ЦІНИ

Світлодіодні екрани для вулиці
Світлодіодний екран зовнішній SMD P10 (outdoor) від $799 за м²
Світлодіодний екран зовнішній SMD P8 (outdoor) від $999 за м²
Світлодіодний екран зовнішній SMD P6 (outdoor) від $1199 за м²
Світлодіодний екран зовнішній SMD P5 (outdoor) від $1399 за м²
Світлодіодні екрани для приміщення
Світлодіодний екран внутрішній SMD P8 (indoor) від $899 за м²
Світлодіодний екран внутрішній SMD P6 (indoor) від $1099 за м²
Світлодіодний екран внутрішній SMD P4 (indoor) від $1199 за м²
Світлодіодний екран внутрішній SMD P3 (indoor) від $1499 за м²

Можна починати з того, що ще в 1971 році Жак Панков експериментував над першими світлодіодами, але далі лабораторії справа не зайшла, і лише тільки через 20 років японські вчені Хіроші Амано (Hiroshi Amano), Исаму Акасака (Isamu Akasaki), і Сюдзі Накамура (Shuji Nakamura) винайшли синій світлодіод, за який в 2014 році отримали Нобелівську премію.

Але довідковий матеріал ми пропустимо і відразу перейдемо до світлодіодних LED екранів:

Читати далі
Світлодіодні екрани

Світлодіодні екрани

Як правильно вибрати світлодіодний LED дисплей:

Необхідно визначитись, де саме буде використовуватися світлодіодні LED екрани: всередині (indoor led screen) приміщення або на вулиці (outdoor led screen), відразу ж потрібно відзначити, що є два типи світлодіодів – DIP і SMD. DIP світлодіоди складаються з трьох світлодіодів (червоний, зелений, блакитний) і встановлені в одну прозору колбу (1R1G1B),

SMD- кристали знаходяться в одному корпусі (RGB 3 in 1).

Світлодіодні екрани

– SMD світлодіодами можна створити щільну картинку, домогтися мінімальної відстані між пікселями, а отже – зменшити мінімальну відстань, з якої сприймається картинка для ока (як правило для вулиці використовують крок пікселів 16мм- P16, 10мм -P10.)

Є приблизна формула розрахунку мінімального відстані до екрану і підбору пікселів:

Мінімальна відстань = Крок пікселя * 1000,

Для кроку пікселя 16мм, мінімальна відстань перегляду до LED дисплея – 16м, і назад, якщо ми хочемо щоб світлодіодний екран проглядався з відстані 10м, необхідно використовувати відстань між світлодіодами 10мм.

 • SMD світлодіоди дозволяють домогтися більш контрастного зображення і плавних перехоів між півтонами, а  баланс білого буде більше ніж у світлодіодних екранів, зібраних за технологією DIP світлодіодів
 • SMD світлодіоди є больш економними по енергоспоживанню ніж DIP (приблизне споживання в LED екрані P10: DIP – 500Вт, SMD -400Вт
 • У SMD світлодіодів більший кут розсіювання, а отже більший перегляд з різних сторін
 • DIP світлодіоди мають підвищену яскравість 6500-8000 cd / м2 над SMD світлодіодами 3500-4000 cd / м2
 • DIP світлодіоди мають посилену маску захисту від механічних пошкоджень, вони більш стійкі до температур експлуатації.

LED екрани ціна і виробництво

LED екрани – це інноваційні технології, які відносно недавно увійшли в наше життя, але вже встигли міцно зайняти свої позиції в маркетингу. Найяскравіший спосіб заявити про свою компанію!

Вуличні світлодіодні екрани представляють собою ефективний спосіб передачі візуальної інформації – як правило, це відбувається за допомогою цифрового зображення і «продаючого» тексту. Таким чином, Ви можете донести до потенційних клієнтів в будь-якій точці міста або країни інформацію про діяльність своєї компанії і свою продукцію.

Зважившись придбати світлодіодні екрани, далеко не ходіть! Ви вже потрапили за адресою. Ми завжди використовуємо креативний підхід, гарантуємо якісний результат і пропонуємо доступну ціна на LED екран (світлодіодні екрани).

Ми займаємося виробництвом світлодіодних екранів в різних точках України. Вам потрібні світлодіодні LED екрани в Києві або Одесі? Тоді Ви потрапили за адресою! Ми допоможемо Вам зробити справжній прорив в рамках маркетингової діяльності. Ми пропонуємо безпрограшні рішення для всіх видів зовнішньої реклами: від маленьких магазинчиків до великих бізнес-центрів. Зробити це нам під силу – в нашому «арсеналі» є талановитий дизайнер і вмілі руки майстрів!

 • зовнішні – розташовуються на фасаді будівлі
 • внутрішні – прикрашають інтер’єр Вашого закладу
 • мобільні – при бажанні, можуть транспортуватися, наприклад, встановлюватися на авто
 • гнучкі – світлодіодні екрани, які стануть відмінним рішенням для оригінального оформлення

В рамках виготовлення LED екранів на замовлення ми орієнтуємося на індивідуальні побажання наших клієнтів. У Вас є творчі задумки – відмінно, наш дизайнер допоможе гармонійно об’єднати їх в зовнішньому світлодіодному екрані! Їх немає? Теж не біда! Вам достатньо розповісти про концепцію Вашого закладу та особливості корпоративної стилістики – і наш креативний фахівець створити світлодіодний екран для вулиці, який стане відмінною візитною карткою Вашої компанії!

Ми забезпечуємо бездоганну функціональність наших світлодіодних екранів для вулиці. Якість роботи, чесність і старанність – ось три кити, на яких грунтується наш успішний досвід створення світлодіодних екранів в Києві, Одесі та інших містах України. У своїй роботі ми використовуємо виключно якісні матеріали, а також гарантуємо відмінну якість зображення.

Ціни на світлодіодні екрани залежать від конкретних аспектів Вашого замовлення. Так, в розрахунок беруться габарити мультимедійної вивіски, кількість пікселів, потужність і інші нюанси. Вартість світлодіодного екрана Вам допоможуть розрахувати наші фахівці.

Щоб отримати більш детальну інформацію, Вам варто звернутися до наших консультантів. Для цього достатньо зателефонувати по телефонам, вказаним на сайті, або написати нам лист на електронну пошту.

* Вартість розраховується індивідуально по кожному проекту, розмір може відрізнятися від заявленого, необхідно підбирати розміри модуля під кожен розмір, ціна вказана приблизна без урахування монтажу, у вартість входить:

 • 1 рік гарантійного обслуговування
 • Шеф монтаж на об’єкті
 • Програмне забезпечення
 • Навчання управлінням екрану
 • Вартість вказана без ПДВ, без урахування монтажних робіт.

Часті питання (FAQ)

Яким чином здійснюється управління світлодіоднии екраном?
Управління світлодіодними екранами здійснюється  за допомогою комп’ютера, на якому встановлено спеціальне програмне забезпечення і плата відеозахоплення. Відеосигнал і команди управління передаються на дисплей через Ethernet кабель.
У чому різниця між SMD і DIP світлодіодними екранами?

Вирішальною відмінністю між цими екранами є те, що світлодіоди DIP вміщають в собі кристал виключно одного кольору, тоді як світлодіоди SMD найчастіше вміщають в себе кристали трьох основних кольорів, таких як червоний, зелений і синій (зазвичай подібні світлодіоди називаються RGB). Світлодіоди SMD мають ряд переваг – вони компактніше, мають у своєму розпорядженні більш широку діаграму спрямованості випромінювання (в разі їх використання в світлодіодних дисплеях, вони дають більший кут огляду) і кращу передачу кольору. Коли мова заходить про те, яку технологію краще використовувати в світлодіодних екранах, то можна сказати наступне – якщо використовувати екран планується всередині приміщення, де потреба у великій яскравості відсутня, то, безумовно, краще віддати перевагу дисплею, виготовленому на світлодіодах SMD. Якщо ж Ви плануєте використовувати екран на вулиці, до того ж ще і в самих різних погодних умовах, то з таким завданням безсумнівно краще впораються світлодіоди DIP, так як вони значно краще витримують перепад температур і дають велику яскравість.

На які параметри варто звернути увагу при покупці LED екрану?
Якщо говорити по суті, то параметрів, на які варто звертати увагу при виборі, у світлодіодного екрану досить багато, і всі вони є досить важливими. Однак якщо виділяти базові, за якими відбувається вибір, маємо наступне:
• крок пікселя;
• яскравість;
• споживана потужність на 1 квадратний метр;
• кути огляду;
• Фірма-виробник світлодіодів.
Що таке крок (піксель) світлодіодного екрану і як підібрати потрібний крок діодів?
Крок пікселя світлодіода – це проміжок від центру до центру прилеглих пікселів як по вертикалі, так і по горизонталі, який вимірюється в міліметрах. Даний показник виступає одним з вирішальних параметрів світлодіодного дисплея. Так, чим менше у екрану крок пікселя, тим його роздільна здатність більше, і навпаки. Якщо говорити простіше, чим більше роздільна здатність дисплея, тим чіткіше зображення він може демонструвати

Як же визначитися, з яким кроком потрібно світлодіодний екран?

Все це нескладно визначити. Так, в першу чергу Вам потрібно дізнатися передбачувану мінімальну дистанцію перегляду, тобто мінімальну відстань, з якої буде проглядатися екран. Необхідний крок пікселя зазвичай розраховують за такою формулою: S / 1000 = P, де S – мінімальна дистанція перегляду (в міліметрах), P – крок пікселя (в міліметрах).

Приклад: мінімальна дистанція, з якої буде проглядатися екран, становить десь близько 10 метрів або 10 000мм, поділимо на 1000, в результаті отримаємо 10 – це і є оптимальний крок пікселя, вказаний в міліметрах. Так, якщо дивитися на такий дисплей з відстані менше 10 метрів, зображення буде виглядати злегка розмитим.

Термін служби світлодіодного екрану?
На термін експлуатації світлодіодного екрану впливають багато факторів, в залежності від яких він може дуже сильно змінюватися в більшу або меншу сторону. Період експлуатації світлодіодного дисплея може доходити і до десяти років, за умови використання в ньому оригінальних, якісних комплектуючих, суворого дотримання технологічних процесів при його зборці і якісного сервісного обслуговування.
Вплив температури на світлодіодний екран?
Світлодіодні екрани для вулиці проектуються для роботи при температурах навколишнього повітря від -30С до + 40С (в разі без застосування додаткової вентиляції або обігріву). Екрани для приміщень передбачають використання в більш тендітних температурних інтервалах.

ЗАМОВИТИ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

  НОВИНИ

  Узнайте о недавно реализованных проектах и последних новостях в области наружной рекламы

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?