Виробництво реклами

ЦІНИ

Інтерактивні вітрини

Проекційна вітрина (плівка та проектор) вартість за запитом
Інтерактивна вітрина на базі відео стіни вартість за запитом
Інтерактивна вітрина на основі технології кінект (kinekt) вартість за запитом
Розробка програмного забезпечення для інтерактивної вітрини вартість за запитом

Вітрина з традиційними манекенами та звичним драпіруванням тканиною вже давно стала моветоном. На зміну їм, тепер і в Україну, прийшли інтерактивні вітрини. До слова, саме їх журнал Forbes визнав найперспективнішою тенденцією в маркетингових кампаніях.

Давайте ж розберемося докладніше, що вона собою являє. Інтерактивна вітрина – це мультимедійний екран, функції якого дозволяють встановлювати прямий контакт з клієнтом: наприклад, пропонуючи випробувати можливості товару, помацати його, пограти в гру і т.д. Клієнт, бачачи, що продавець відкритий для нього, простіше йде на контакт і стає більш дружелюбним. Ось головна перевага інтерактивних вітрин і основна причина їх популярності серед власників магазинів.

Читати далі
Наша компанія займається виготовленням інтерактивних вітрин. Тому якщо Ви ще шукаєте той самий «чарівний рекламний прийом» для процвітаючого бізнесу – і Ви вже потрапили куди потрібно. Не тільки на необхідний сайт, але і на необхідну сторінку.

У нас Ви можете замовити виготовлення інтерактивних вітрин для будь-якої категорії товарів: від суперсучасних гаджетів до простих предметів побуту, на кшталт мила. Наприклад, Ральф Лорен також використовує цей рекламний хід, щоб привернути покупців, пропонуючи їм познайомитися з його моделями і навіть замовити їх прямо з вітрини.

Купівля інтерактивних вітрин стане для Вас одним з найбільш вигідних вкладень. Ефект повністю окупить будь-яку вартість. До слова, ціни на інтерактивні вітрини залежать від конкретних аспектів замовлення: складності поставленого завдання, габаритів вітрини, використовуваних матеріалів і т.п.. Тому, в якійсь мірі, Ви можете коригувати її самостійно виходячи з можливостей свого бюджету.

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?