Вуличні екрани – це ще один поштовх для Вашого бізнесу на шляху до успіху і заслуженого визнання клієнтів. Вони представляють собою банери, на які в мультимедійному форматі передаються дані – текстового формату, зображення, відео і т.п. Як правило, це може бути барвиста картинка, комбінована з текстом та інформацією про Вашу діяльність. Купити рекламні екрани – значить зробити безпрограшне вкладення, яке окупиться в найближчі терміни!

Наша команда займається виробництвом рекламних екранів в Києві на замовлення. Будь-які розміри, різноманітна колірна гамма, але завжди незмінна висока якість – ось те, що ми вміємо робити якісно і готові Вам запропонувати на нашому сайті вже зараз! При цьому, наші ціни на рекламні екрани однаково доступні як власникам маленького затишного закладу, так і представникам величезних корпорацій.

Читати далі
В рамках виготовлення рекламних екранів ми врахуємо будь-які Ваші побажання, а наш дизайнер завжди зможе допомогти Вам своєю професійною порадою. Ваш корпоративний стиль буде в 100 зі 100 випадків впізнаваний ще здалеку! А для потенційних клієнтів, які ще не знайомі з діяльністю Вашої компанії, вуличні екрани для реклами стануть справжнім знаком згори.

Що ж, поговоримо про цифри. Вас, напевно, цікавлять ціни на рекламні екрани. Даний пункт індивідуальний в кожному окремому випадку і прораховується персонально. В ціну вуличних екранів входить складність поставленого завдання, габарити вивіски та інші додаткові «опції».

* Вартість розраховується індивідуальна по кожному проекту, розмір може відрізнятися від заявленого, необхідно підбирати розміри модуля індивідуально, у вартість входить:

 • 1 рік гарантійного обслуговування
 • Шеф монтаж на об’єкті
 • Програмне забезпечення
 • Навчання управлінням екрану

ЗАМОВИТИ ВУЛИЧНИЙ LED ЕКРАН

  НОВИНИ

  Дізнайтеся про недавно реалізовані проекти і останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?