Виробництво реклами

Не кожен з нас знає, що таке сітілайт, але всі ми бачили такі конструкції на вулицях рідних міст. Сітілайт – це ще одна назва сіті-форматів.

Сітілайт – роллерного конструкція, яка відноситься до класу динамічної реклами. Вона характеризується інтенсивним підсвічуванням зсередини, що дозволяє демонструвати відразу кілька зображень.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Види сітілайтів

 • Конструкція, що закріплюється на стіні;
 • Окремий односторонній сітілайт;
 • Окремий двосторонній сітілайт.

Переваги

Сітілайт дуже зручно встановлювати на тротуарах, доріжках для пішоходів, на автомобільних стоянках, а також неподалік від зупинок громадського транспорту, поблизу різних торгових або розважальних центрів. В цілому, сiтiлайт зручний в тих місцях, де розміщення зовнішньої реклами більшого формату просто неможливо.

Якщо говорити про переваги, то відзначимо, що:

1. Сітілайт – це зручний механізм прокрутки, який робить можливим розміщення кількох зображень на одній стороні сiтiлайт;

2. Сітілайт – це зручність розміщення в важкодоступних місцях;

3. Сітілайт – це максимально продуктивний контакт з потенційним клієнтом, так як сiтiлайт розташований в місцях з інтенсивним рухом пішоходів, а також на рівні очей людей, для яких і створюється така конструкція. Крім того, при установці поблизу зупинок транспорту ще більше підвищується контакт зі споживачами, так як привертається увага жителів міста, які чекають свій автобус або маршрутне таксі.

4. Сітілайт – це прикраса міста, що забезпечується інтенсивним підсвічуванням зсередини конструкції. До того ж, це один з джерел освітлення в темний час доби на вулицях міста.

Вони володіють цілим набором додаткових переваг:

 • Компактність таких конструкцій дозволяє їм якнайкраще вписується в ландшафт сучасного міста;
 • Замінити зображення в конструкціях легко і швидко. У них використовуються пластикові замки, які більше відомі як «зіп-лок»;
 • Споживання енергії сіталайту вкрай мале, що важливо для їх власників;
 • Міцне скло допоможе надовго зберегти презентабельний вигляд конструкції і відіб’є у міських вандалів всяке бажання здійснювати хуліганські дії;
 • Сітілайти можуть використовуватися в будь-яких погодно-кліматичних умовах: від регіонів з екстремально жарким літом до регіонів з суворим зимовим кліматом. При будь-якій температурі повітря конструкції продовжують функціонувати безперебійно, якщо, звичайно, є електроенергія в мережі.

Конструкція сітілайтів

 • Мають корпус, який дозволяє замінити елементи конструкції за лічені хвилини, без будь-якої шкоди для самого пристрою і його функціональності;
 • Забезпечені сітілайти двома двигунами змінного струму; напруга в кожному з них – 24 Вт;
 • Розмір залежить від побажань клієнта, але, як правило, він становить 1200×1800мм;

У будь-якому місті можна побачити сітілайти. Київ – сучасне місто, в якому сітілайти є всюди: як на великих і центральних вулицях, так і на маленьких і практично безлюдних вуличках.

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?