Виробництво реклами

Вироби з оргскла і підставки з акрилу активно використовуються в рекламі і просуванні товарів, послуг і компаній. Особливим попитом користуються підставки з оргскла різної форми і розміру, такі підставки є відмінним місцем для розміщення POS-матеріалів, зразків товару, сувенірів, буклетів, візиток і т.п.

Вироби з оргскла – це зручно, близько і в найкоротші терміни.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підставки з оргскла – Трохи хімії та фізики

Оргскло є найпоширенішим листовим прозорим пластиком. Основний полімер в оргсклі – це поліметилметакрилат (ПММА). Тому вироби з оргскла в Києві мають високі експлуатаційні властивості.

Всі прозорі листові пластики мають слабкий відтінок будь-якого кольору, все – крім оргскла, що володіє найбільшим непомутнінням. Щільність оргскла – 1,19 г/см3, що в 2 рази менше, ніж у скла. Температура постійної експлуатації оргскла – від -40 до +80 градусів С (може різнитися від марки до марки). Найчастіше листи оргскла використовуються в будівництві для заскління вікон, а також для виготовлення різних виробів із пластику. Оргскло відмінно обробляється на звичайних токарних або деревообробних верстатах, склеюється і термоформується, тому воно і стало найпопулярнішим матеріалом для виготовлення виробів з прозорого пластика.

Вироби з оргскла: в чому переваги?

Вироби з оргскла виглядають акуратно і естетично, а це важливо для будь-якого бізнесу, що піклується про свою репутацію. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, оргскло відрізняє функціональність і вигідність – це економічний і екологічний матеріал, стійкий до зміни температур, впливу світла і УФ-випромінювання, з якого можна зробити величезну кількість корисних речей.

Прозоре оргскло – чудова альтернатива звичайному склу, тільки з більшою прозорістю, міцністю і меншою вагою. Кольорове оргскло – матеріал для тих, хто любить фантазувати і знаходити креативні рішення. Варто зазначити, що для рекламної продукції, в світлових вивісках і коробах, використовуються спеціальні марки оргскла.

Ми пропонуємо Вам вироби з оргскла в Києві

Компанія «Ельпасо» займається виготовленням виробів з оргскла: підставок під рекламні матеріали (буклети, візитки) та інші POS-матеріали. Вся продукція виробляється з використанням інноваційних технологій і відповідає всім стандартам якості.

Підставки з оргскла під рекламні POS-матеріали представлені різних форматів: А4, А5, А6. Можливо виготовлення стандартних інформаційних підставок і на замовлення. Застосовувана лазерна різка матеріалу забезпечує якість торцевої поверхні і точність виготовлення.

Вироби з оргскла в Києві на нашому сайті також представлені підставками під буклети. Використовуються настільні і настінні підставки під буклети різного розміру. Прозоре оргскло гармонійно вписується в інтер’єр будь-якого офісу. Також наша компанія виготовляє підставки під візитки і підставки під меню.

Якщо говорити про різноманітність підставок з оргскла під зразки товару, то можна виділити дві основні групи: стандартні і ексклюзивні. Стандартні підставки створюються для розміщення товару на торгових полицях компактно і наочно і для залучення додаткової уваги покупців до товару (зазвичай це підставки, оформлені у фірмовому стилі з логотипом). Ексклюзивні підставки з оргскла використовуються зазвичай для товарів преміум-класу і їх мета – привернути особливу увагу до товару, виділити його виняткові споживчі якості. Тут уже – політ фантазії.

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?