Рекламні стели – це окремо стоячі вертикальні конструкції, що використовуються в рекламних цілях. Вони можуть бути самих різних розмірів, а в висоту можуть досягати 30 метрів. Найбільш часто рекламні стелли встановлюють близько автозаправних станцій, а також неподалік від автосервісів і автосалонів.

Рекламне оформлення АЗС є важливим елементом комерційного просування. Для цього встановлюють, як правило, рекламні стели висотою від 6 до 8 метрів.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Оформлення АЗС – важлива частина маркетингового плану по просуванню мереж автозаправних станцій. Оформлення АЗС стелами може частково замінити продавців, представляючи найбільш важливу і необхідну інформацію, а саме, дані про ціни на паливо і про додаткові послуги, які можна отримати на АЗС. Якщо Ви самі робите прикраси за допомогою стел, то переконайтеся, що стели помітні для водіїв з досить великої відстані.

Корисна інформація

Оформлення АЗС за допомогою стел зовсім не вимагає конструкцій величезних розмірів. Головне, щоб інформація на них була читабельною і помітною, для чого колірна гамма рекламної конструкції повинна бути ретельно розроблена. Щоб оформлення АЗС стелами не привело до незручностей і неможливості експлуатації, важливо переконатися в можливості знімання різного роду додаткових секцій, а також їх заміни.

Переваги та функції

У рекламодавців завжди є можливість розмістити невеликі переносні стелли (висотою від 80-ти сантиметрів) поруч зі своїми офісами, магазинами, торговими центрами. Їх роль у формуванні іміджу організації важко переоцінити. Рекламні стели допомагають споживачам і покупцям запам’ятати бренди, торговельні марки і назви компаній. Яскравим тому прикладом можна назвати розміщення таких рекламних конструкцій на престижних автосалонах. Логотип автосалону легко запам’ятовують навіть ті, хто просто хоча б раз проїжджав повз, не маючи наміру здійснювати покупку. Саме цього і домагаються всі власники офісів і компаній, що замовляють рекламні стелли.

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?