Виробництво реклами

Головною складовою процвітаючого бізнесу є грамотне і привабливе оформлення вітрин. Це завдання під силу досвідченим маркетологам і талановитим спеціалістам, послуги яких ми будемо раді Вам запропонувати.

Наша компанія займається оформленням вітрин в Києві. З’явившись на вітчизняному обрії порівняно недавно, ми вже встигли завоювати визнання власників закладів оформленням торговельних точок, якими ми займалися.

ЧИТАТІ ДАЛІ
Тепер ми пропонуємо Вам сприяння в рекламному просуванні: від оформлення входу до новорічного оформлення вітрин. Наша компанія надасть Вам ефективну допомогу в рекламному оформленні: від оформлення продуктового або дитячого магазину до оформлення салону краси. В процесі ми дотримуємося таких принципів:

 • Слідувати загальній корпоративній концепції бренду
 • Дотримуватися корпоративних кольорів
 • Якість і акуратність оформлення виставкових стендів
 • Оформлення вітрини магазинів в стилі екстер’єру всієї будівлі або ж окремого закладу (якщо це частина будівлі)

Оформлення вітрин магазинів в Києві – це трудомісткий і кропіткий процес, що вимагає справжнього таланту, а не просто банальних умінь. Ми пропонуємо наступні концепції з оформлення дизайну проекту:

 • Сюжетна – композиція оформлення бутика планується не на основі пропонованого продукту/послуг, а навколо вигаданого сюжету, наприклад, сценки
 • Товарна – класичний варіант для оформлення ювелірних вітрин та інших магазинів з продажу товарів у вигляді викладання товару прямо на вітрину
 • Сюжетно-товарна – товар, що продається, стає основою відмінного сюжету. Подібні варіанти оформлення входу в магазин найбільш популярні в разі новорічного оформлення вітрин

Ми оригінально і з легкістю оформимо місце продажів на Ваш смак, зробивши її:

 • Відкритого типу, щоб ще з вулиці потенційні клієнти були залучені Вашим асортиментом
 • Закритого типу – в разі, якщо приміщення магазину відділяється спеціальною перегородкою
 • Закрито-відкритого (комбінованого) типу – оформлення вітрин магазинів, коли частина проглядається ще зі входу, а друга частина відокремлена перегородкою

В процесі оформлення торгових вітрин, ми використовуємо не тільки свій досвід і Ваш товар, а й додаткові аксесуари: манекени, тканинну драпіровку, елементи декору або, наприклад, квіти – в разі весняного оформлення вітрини. Подібні доповнення в оформленні вітрин бутиків допомагають зобразити Ваш товар в найбільш вигідному світлі і роблять дизайн завершеним.

В рамках рекламного оформлення магазину також особливо популярні різноманітні типи підсвічування. Вони допомагають виділиться на фоні інших закладів і моментально привернути увагу потенційних клієнтів. А у новорічному оформленні вітрин магазинів підсвічування і зовсім незамінне!

Класичні канони оформлення виставкових стендів в поєднанні з останніми модними трендами подарують ексклюзивність Вашої вітрині. А Вам – тисячі зацікавлених клієнтів!

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?