Виробництво реклами

ЦІНИ

Інтерактивна підлога

Інтерактивна підлога (проектор) вартість за запитом
Світлодіодна інтерактивна підлога вартість за запитом

Інтерактивна підлога – це останнє чудо цифрових технологій, яка має особливу затребуваність саме в маркетингу! По суті, це величезний монітор у Вас під ногами протяжністю в цілу кімнату! А найцікавіше – Ви можете за особистим вибором регулювати його колір, освітленість і транслюються картинки або візерунки.

Весь фокус у тому, що така підлога відноситься до виробів сенсорного типу. Він реагує на кожен Ваш крок, відгукуючись різними ефектами з дивовижною чіткостю зображення: наприклад, відблисками світла, яскравими плямами в Ваших корпоративних кольорах або логотипом компанії. Дивна реалістична графіка дарує відчуття, ніби Ви потрапили в казковий світ.

Читати далі
Купівля інтерактивної підлоги принесе Вам величезну кількість потенційних клієнтів. А після – гарантовано перетворить їх в покупців. Адже нарівні з розважальним призначенням такої підлоги, Ви також зможете проінформувати їх про Ваші товари, послуги, а також останні акційні пропозиції. Управління може відбуватися віддалено: наприклад, через приєднаний комп’ютер або навіть через інтернет.

Ціна на інтерактивну підлогу варіюється в залежності від необхідних Вам розмірів. Про все інше (послуги транспортування та монтажу) ми також подбаємо.

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?