|Візуалізація реклами на вашому об’єкті

Можна заздалегідь продумати, як буде виглядати реклама та її конструкція, де вона розміститься, але все це не дасть повного уявлення. При роботі з нашою компанією, ви отримуєте макет реклами, завдяки якому зможете побачити її практично наживо. В цьому випадку набагато легше знаходити якісь недоліки і вносити коригування ще до того, як конструкція розміститься на місці. У підсумку ви отримуєте результат, який максимально відповідає вашим побажанням, так як ще на етапі проектування побачили, що вийде і змогли внести свої правки.

Які види послуг ми надаємо

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
  • Розробка дизайну конструкції з його подальшою візуалізацією.
  • Створення макетів виставкових та рекламних стендів.
  • Повне брендування приміщень та будівель, включаючи інтер’єр і екстер’єр.

Останній пункт ми виділяємо в особливу категорію, так як в цьому випадку клієнт отримує магазин «під ключ» з усім супутнім – вивіска на вході, брендовані вітрини, стенди, товарні місця, цінники і т.д.

|3D-візуалізація вашої реклами

Необов’язково створювати рекламу і встановлювати її на місці, щоб побачити, що вона буде з себе представляти. Все це можна подивитися заздалегідь за допомогою комп’ютерної програми. Це буде повноцінний макет, на якому показується приміщення або місце з вашої рекламною конструкцією. Ви зможете щось підправити, додати або прибрати, і це буде значно дешевше, ніж усувати недоліки на місці.

Що потрібно для створення візуалізації:

  • Вихідні дані – розміри реклами, текст, колірні переваги і т.п.
  • Макет, якщо він у вас вже є. При його відсутності наш співробітник спільно з вами може створити проект, після попереднього складання технічного завдання.
  • Фотографії місця, із зазначенням розмірів. Якщо розмірних даних немає, то можна надати габарити хоч якогось елементу, на зразок двері, вікна, отвору і т.п. Це дозволить нашим працівникам правильно зіставити існуючі об’єкти на місці, і створювану рекламу.
  • Бажано продемонструвати варіанти рекламних конструкцій, які вже існують на місцях. Вони будуть служити прикладом, які вам сподобалися, і дизайнер зможе точніше підійти до ваших побажань.
  • У разі, коли у вас вже є власний логотип, або на фірмі використовується спеціальний шрифт, кольори і т.д., то їх теж потрібно надати.

Для особливо зайнятих людей, у нас є послуга – збір даних. Ми самостійно вирушимо на місце, зробимо фотографії, зберемо розміри і всю необхідну інформацію. Ви можете економити свій час разом з нашою компанією.

Потрібна візуалізація рекламної конструкції? Надсилайте заявку!    Зробимо візуалізацію вашої реклами швидко, якісно і максимально реалістично!