Гнучкі екрани не так давно з’явилися на вітчизняному ринку. Проте, завдяки своїм особливим характеристикам, вони досить швидко завоювали свою нішу і активно використовуються в бізнесі.

Переваги для бізнесу

Гнучкі екрани мають якісно кращі параметри передачі кольору, ніж звичайні дисплеї, завдяки чому картинка виходить більш чіткою і яскравою. Крім того, такі екрани споживають значно менше енергії, а їх надійність переконує покупців робити вибір саме на їхню користь, залишаючи без уваги конкурентів. Застосовується гнучкий відеоекран переважно для передачі відеоматеріалів і динамічної реклами.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Гнучкий екран має основу для установки невеликих джерел світла – світлодіодів – спеціальну сітку. Об’єднані в пікселі діоди управляються за допомогою контролерів, які, в свою чергу, з’єднуються з екраном кабелями. Монтувати подібний тип екрану можна буквально на будь-яку поверхню, при цьому одним з головних плюсів, незважаючи на технічну комплексність виробів, є простота монтажу і повна універсальність використання. Завдяки гнучкості сітки, її можна монтувати на будь-яку поверхню, при цьому надавши їй будь-яку форму і розмір.

Принцип і якість роботи

Піксель – мінімальна одиниця зображення для будь-якого екрану на світлодіодах. Якість роботи пікселя, світло і яскравість безпосередньо залежать від кількості діодів, які складають цей піксель. Багатобарвна передача вимагає мінімум 3-5 елементів, і якість зображення на гнучкому дисплеї безпосередньо залежить від цього. Чим більше пікселів вміщує одиниця дисплейної площі, тим якіснішим буде підсумкове зображення.

Вибрати такий екран можна по будь-якими параметрами – по розміру, формі і т.д. При цьому особливо важливо не економити на якості картинки для великих екранів або для екранів у великих приміщеннях, адже так чітке зображення зможе побачити куди більша кількість гостей і покупців. 

Світлодіоди – економне джерело світла, їх можна використовувати як для вторинного оформлення, так і для вуличної реклами. Навіть в найнесприятливіших умовах світлодіоди прослужать не менше 100 000 годин. На гнучкі екрани ціна при цьому буде залежати від:

 • габаритів;
 • якості діодів;
 • щільності їх розташування.

Купівля

У нас ви можете купити гнучкий екран за доступною ціною. Замовити гнучний екран можна з доставкою до вашого міста. Просто проконсультуйтеся з фахівцем, щоб вибрати ідеальний варіант і придбати гнучкий екран саме для ваших цілей. Досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі питання про виготовлення гнучких екранів.

Ви вже вибрали модель, але не впевнені, як правильно оформити замовлення? Зверніться до нас, і ми допоможемо швидко і легко купити в Києві потрібний екран!

Часті питання (FAQ)

Що таке гнучкий екран?
Гнучкий дисплей – екран, який є гнучким і може змінювати власну форму. По своїй суті це дуже гнучка, легка сітка або гнучка підкладка з гуми чи силікону з розташованими на ній світлодіодами. Сучасні технології дозволяють створювати гнучкі світлодіодні екрани з кроком пікселя 4 мм. Для порівняння, більшість жорстких інтер’єрних екранів мають крок пікселя 1,5-6 мм.
Як працюють гнучкі екрани?
Гнучкі екрани працюють на базі OLED технології (англ. Organic light-emitting diode, скор. OLED), принцип якої полягає у випромінюванні світла при проходженні електричного струму через органічні сполуки, з яких виготовлений екран.

На «класичному» OLED екрані установку осередків з органічними сполуками здійснюють на скляну або металеву основу. Після того, як був винайдений спосіб розміщення таких осередків на гнучких пластинах з металу, пластику або силікону, з’явилася нова технологія, яку назвали FOLED – Flexible OLED, і таким чином з’явився гнучкий світлодіодний екран.

Які можливості надають гнучкі екрани?
Гнучкі світлодіодні дисплеї мають великий потенціал для використання в сфері рекламного бізнесу, дизайну інтер’єрів і ландшафтів, а також індустрії розваг. Так як гнучка основа дає можливість зігнути світлодіодний екран буквально будь-яким чином, з нього можна створити опуклі і увігнуті екрани, повнокольорові світлодіодні куби, кулі, піраміди, циліндри, взагалі – будь-які об’ємні геометричні фігури. Часто з таких екранів створюють цілі композиції.

Застосування світлодіодних куль з гнучких екранів, наприклад, в планетарії, допоможе барвисто і ефектно зобразити обертання планет.

Об’ємні фігури з гнучких OLED-дисплеїв мають сучасний і ефектний вигляд в торгових центрах, барах, нічних клубах, офісних будівлях, готелях, аеропортах і залізничних вокзалах, телестудіях і освітніх установах. З їх допомогою можна дуже цікаво декорувати сцени, міські площі та парки.

Світлодіодні куби корисно встановлювати там, де є потреба показувати важливу інформацію на 360 градусів (аеропорти, вокзали, органи держпослуг).

Гнучкі дисплеї нестандартних форм чудово вписуються в інтер’єр дитячих і розважальних установ.

Характеристики гнучких зовнішніх світлодіодних екранів?
При виборі гнучкого світлодіодного дисплея для зовнішнього застосування, потрібно звертати увагу на такі характеристики:

 • Для гнучких зовнішніх LED дисплеїв високої якості крок пікселя зазвичай становить від 10 до 30 мм. Найбільшою популярністю користуються екрани з кроком пікселя 16-20 мм.
 • Роздільна здатність сьогоднішніх гнучких зовнішніх LED дисплеїв залежить від його розмірів і кроку між пікселями. Зазвичай ці параметри підбирають в залежності від середньої дистанції перегляду.
 • Кут огляду гнучких зовнішніх LED екранів становить до 120 градусів по горизонталі і до 120 по вертикалі (з втратою яскравості до 50%).
 • Стандартна яскравість екранів тримається в районі від 6000 до 8000 кд/кв.м. Найбільш сучасні розробки забезпечують яскравість 10 000 кд/кв.м.
 • Найбільша споживана потужність гнучких LED екранів – від 700 Вт/кв.м до 1500 Вт/кв.м. Середня споживана потужність становить від 350 Вт/кв.м до 900 Вт/кв.м.
 • Формат стандартного світлодіодного екрана зазвичай становить 3: 4 або 16: 9, проте для гнучких світлодіодних дисплеїв це співвідношення може бути будь-яким.
 • Гарантована кількість годин роботи зазвичай складає 100 тис. годин, деякі високоякісні дисплей можуть працювати дол 150 тис. годин.
Характеристики гнучких внутрішніх світлодіодних екранів?
Якщо ви хочете купити інтер’єрний гнучкий світлодіодний LED-екран, то вам потрібно знати його наступні характеристики:

 • Для інтер’єрних гнучких світлодіодних екранів крок пікселя зазвичай становить від 4 до 10 мм, що забезпечує досить пристойну якість  зображення.
 • Внутрішні гнучкі світлодіодні дисплеї підтримують FullHD, в залежності від розміру. Стандартна чіткість екрану з кроком пікселя 6 мм становить 27 777 пікселів/ кв.м.
 • Кут огляду по горизонталі в інтер’єрних гнучких LED дисплеях (з умовою, що дисплей розташовується в одній площині), може становити до 140 градусів, по вертикалі до 110 (яскравість в крайніх положеннях видимості втрачається на половину).
 • Базова яскравість інтер’єрних LED дисплеїв тримається в районі від 1000 до 2000 кд/кв.м, але може досягати і 4000 кд/кв.м для дисплеїв, які знаходяться в сильно освітленому місці приміщення.
 • Найбільша споживана потужність інтер’єрних гнучких світлодіодних екранів – від 250 Вт/кв.м до 680 Вт/кв.м. Середня споживана потужність дисплеїв становить від 150 Вт/кв.м до 340 Вт кв.м.
 • Нормальний термін експлуатації інтер’єрного гнучкого LED дисплею – 100 тис. годин. Різні фірми-виробники вказують терміни від 80 до 100 тис. годин.

ЗАМОВИТИ ГНУЧКИЙ LED-ДИСПЛЕЙ

  НОВИНИ

  Дізнайтеся про недавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?