Виробництво реклами

Святкова ілюмінація дозволяє створити новорічну експозицію напередодні різдвяних гулянь, тим самим забезпечивши приголомшливу казкову атмосферу. Це стійка до зовнішнього впливу система декоративного освітлення, яка дозволяє прикрасити приміщення (як всередині, так і зовні) і вуличний простір яскравими різнобарвними вогнями. Наша компанія має великий досвід в розробці новорічної підсвітки будівель і вулиць. Ми пропонуємо замовити святкову ілюмінацію в Києві для облаштування приміщень і вуличного простору будь-яких розмірів. Наші можливості дозволяють проектувати архітектурне підсвічування в оригінальному оформленні з урахуванням побажань замовника.

Читати далі
Злагоджена робота нашої команди допоможе реалізувати будь-яку Вашу задумку. Також ми можемо запропонувати свій варіант ілюмінації при відсутності ідей з боку клієнта. У наше завдання входить розробка неповторної концепції святкового освітлення з проведенням її якісного монтажу.

Ми також пропонуємо купити святкову ілюмінацію з нашого каталогу. Ви можете заощадити на проектуванні і вибрати один з варіантів, який вже був успішно реалізований компанією.

У сферу наших послуг і можливостей входить створення:

 • Ілюмінація дерев. Дерева і чагарники прикрашаються за допомогою гірлянд, світлодіодних фігур, зірок і сніжинок з дюралайту. На зелені чагарники укладається світлодіодна сітка, а дерева від самої землі до верхівки обмотуються спеціальними гірляндами. Прикрасимо цілу паркову зону незалежно від виду дерев та їх розмірів.
 • Ілюмінація будинків під ключ. Розробляємо унікальну ідею для оформлення фасадів будівель і прилеглих територій. Виконуємо архітектурну підсвітку і висотний монтаж з установкою проекторів GOBO. Підготуємо до нового року, як заміський будиночок, так і приміщення в кілька поверхів.
 • Ілюмінація міських вулиць. Для прикраси вуличок і широких проспектів ми пропонуємо гірлянди у вигляді тематичних перетяжок, які будуть розвішані над дорогою. Наш комплексний підхід передбачає прикрашання дерев, чагарників, зупинок, ларьків, ліхтарних стовпів, вітрин магазинів і інших об’єктів, які розташовуються уздовж вулиць.
 • Декорація фасадів будівель. Встановлюємо декоративне освітлення на фасадах торгових або бізнес центрів, на муніципальних та інших об’єктах. Окремо виділяємо контур будівлі і його декоративні елементи за допомогою гнучкого неону, бахроми і світлодіодних гірлянд. Створюємо підсвічувані написи з мерехтінням. Використовуємо світлові консолі, а також гірлянди різних кольорів.
 • Об’ємні фігури і конструкції. Святкова ілюмінація створюється у вигляді унікального арт-об’єкта для прикраси інтер’єрів та вуличного простору. Каркаси моделей створюються на основі легкого і міцного матеріалу, на якому надійно фіксуються світлодіодні гірлянди, штучна хвоя та інші декоративні матеріали. Дизайнери створять об’ємні фігури під індивідуальне замовлення для установки на центральних площах і для креативних фотосесій.
 • Ілюмінація інтер’єрів. Оформлюємо декор для інтер’єрів з урахуванням специфіки приміщення. Нам під силу відтворити чарівну атмосферу свята в невеликій кімнаті або для великого торгового, офісного приміщення. Створюємо куточки для дітей, встановлюємо ялинки і полігональні фігури, формуємо декоративні острівці і яскраві фотозоні. Для прикраси домашніх інтер’єрів використовуємо тканини, шишки, вінки з хвої та інші натуральні вироби.

Бажаєте купити якісну новорічну ілюмінацію в Україні і відобразити в ній власні задуми? Звертайтеся до нас за професійною допомогою. Ми гарантуємо:

 • Швидке втілення ідей з оригінальною задумкою;
 • Безпечну роботу світлових композицій;
 • Використання якісних і довговічних матеріалів, які стійкі до низьких температур, вологи та обмерзання;
 • Оптимальний вибір освітлювального обладнання під конкретний проект;
 • Використання найбільш оптимальних в плані ціни і якості гірлянд.

Ми допоможемо вам здивувати оточуючих і подарувати людям новорічну казку, оповиту різнокольоровими вогнями.

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?