| Сучасна вивіска – це одночасно реклама, інформаційний стенд та візитна картка закладу. Правильний вибір дизайну та особливостей функціонування вивіски – запорука підвищеної уваги до неї і, як наслідок, зацікавленості та припливу клієнтів.

Вибираючи формат вивіски на фасад будівлі слід враховувати безліч важливих факторів: зовнішній вигляд екстер’єру будівлі, де вона буде розміщуватися, вид діяльності компанії, особливості відображення інформації.

Ми пропонуємо виготовлення вивісок на замовлення на найдоступніших умовах. Маючи в своєму розпорядженні виробничі площі з сучасним обладнанням і оснащенням, ми можемо реалізувати навіть найскладніші та найбільш незвичайні замовлення.

Читати далі

| Різновиди рекламних вивісок

За місцем розміщення поділяються на такі типи:

 • Фасадні вивіски – встановлюються на фасаді будівель та споруд. Для виготовлення фасадних вивісок часто використовуються матеріали, несприйнятливі до впливу різних погодних умов, підвищеної вологості, низьких і високих температур, а також прямих сонячних променів. Також важливо вибирати міцні і надійні матеріали, здатні витримати механічні пошкодження.
 • Інтер’єрні вивіски призначені для установки в приміщенні, тому матеріал, з якого їх виготовляють, може бути не таким міцним, але довговічним. В процесі виготовлення інтер’єрних вивісок використовується матеріал, стійкий до впливу софітів. Він повинен тривалий період зберігати яскравість та насиченість кольору. Вибір кольору – важливий етап, тим більше – його відображення в вивісці.

| Класифікація вивісок, виходячи з форми виготовлення:

| Оформлення заявки на виготовлення рекламних вивісок

Навіть для того, щоб доручити фахівцям виготовлення вивіски, замовнику необхідно виконати декілька дій.

1. Для початку підберіть місце, де можна буде розмістити виріб, придумайте дизайн, його головну особливість

Важливі параметри – розміри вивіски і місце монтажу. Бажано зробити фото місця, де ви плануєте встановити конструкцію. Особливо це актуально, якщо це буде зовнішня вивіска.

2. Визначтеся з особливостями виготовлюваної вивіски, шрифтом букв, кольоровою гамою, необхідністю в додаткових символах, знаках або малюнках

Якщо ви не можете визначитися з вивіскою на будівлю або в приміщення, досвідчені фахівці нашої компанії допоможуть з цим завданням. Нерідко під їх чуйним керівництвом створюється весь макет від початку до кінця.

3. Бажаючи створити брендовану вивіску, подбайте про те, щоб у дизайнерів нашого підприємства був брендбук або вихідний файл вашого логотипу

Для професійного підходу до вашої заявки, нам необхідно отримати якісний логотип у векторному форматі або брендбук. Бажано в форматі CorelDRAW, Illustrator або ж PNG, SVG, TIFF. Якщо ви хочете розробити новий логотип – наші фахівці допоможуть вам в цьому.

4. Узгодьте бюджет

Цінова політика наших пропозицій може бути озвучена попередньо, але остаточна вартість може варіюватися як в більшу, так і в меншу сторону. На остаточну ціну впливає наявність підсвічування, особливості використовуваного матеріалу, типи підсвічування і т.п. Після затвердження остаточного проекту, ми озвучуємо його вартість.

| Вартість виготовлення вивісок та їх монтажу

Остаточна ціна залежить від того, які вимоги висувають замовники виробникам рекламних вивісок:

 • Заплановане місце монтажу виробу;
 • Розмір конструкції, її особливості та параметри;
 • Потреба в залученні допомоги спеціальної техніки;
 • Кількість букв та їх розмір;
 • Використання нестандартних кріпильних елементів;
 • Додаткові характеристики вивіски – потреба в монтажі підсвічування та підключенні вироби до електромережі;
 • Погодні умови і час року.

| На що звертати увагу при узгодженні проекту

Для замовлення дійсно якісної рекламної вивіски ми пропонуємо не економити на двох дуже важливих параметрах майбутнього виробу:

 • На джерелах світла, які повинні красиво підсвічувати, виділяти, робити акцент на інформації. На сьогодні, LED модулі та світлодіодні стрічки є найбільш оптимальними. Вони довговічні та економічні. Виготовлення світлових вивісок – можливість створити оригінальне рішення для нас, а для наших замовників – гарантія високоякісного результату.
 • На якості і товщині матеріалів. Саме вони визначають довговічність та функціональність матеріалу і готового виробу. Не економте на товщині матеріалу при виборі його виду. Наприклад, вибирайте органічне скло, якщо планується вивіска для магазину. Органічне скло довговічне, практичне та надійне.

| Як недорого замовити рекламну вивіску?

Сучасні об’ємні світлові вивіски – це ефектний спосіб заявити про себе і продемонструвати дотримання трендам. Ми пропонуємо послуги з виготовлення інтер’єрних вивісок і фасадних на найдоступніших умовах, так як є безпосередніми виробниками і маємо в своєму розпорядженні виробничими площами з сучасним обладнанням, командою професіоналів з виготовлення вивісок, а також бригадою фахівців з монтажу вивісок. Доставка замовлення по місту безкоштовно.

Замовити виготовлення вивіски

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?