Ми несемо відповідальність за виготовлену або придбану у нас продукцію, тому надаємо гарантію терміном 12 місяців. Вона вступає в силу в день здачі готової роботи, і з цього моменту ми самі будемо усувати всі недоліки, які будуть виявлені в процесі експлуатації рекламної конструкції. Ознайомитися з типовими випадками, що потрапляють під гарантійні зобов’язання можна в тексті виданого вам документа.

| Стандартні випадки, що підлягають усуненню по гарантії

  • Порушення монтажу, що призвело до поломки рекламної конструкції
  • Помилки в розрахунках навантажень, через що установка була проведена неналежним чином
  • Неналежна якість матеріалів, що стало причиною ранньої поломки конструкції

| Умови гарантійних зобов’язань

Ми виправимо всі наші упущення та інші моменти протягом 10 робочих днів з моменту отримання повідомлення про їх виявлення. Якщо конструкція потребує ремонту, то необхідно виконати її демонтаж і привезти нам за адресою, так як роботи будуть проводитися в спеціалізованому приміщенні. Після усунення проблем замовник самостійно забирає продукцію і виконує повторний монтаж на місці.

Гарантія може бути анульована, якщо замовником була зроблена самостійна спроба усунути несправності. Виконання всіх ремонтних робіт протягом 1 року ми беремо на себе.

| Гарантія на стандартну продукцію

При придбанні готового виробу з каталогу, ви також отримуєте гарантію на 12 місяців. Вона вступає в силу в момент відправки товару або його самовивозу з нашого складу. Згідно з гарантійними умовами, продукція буде відремонтована і приведена в повністю робочий стан. У випадках, коли ремонт неможливий, ви отримуєте новий товар, на який знову ж поширюється гарантія на 1 рік.

| Платне сервісне обслуговування

Ця послуга може використовуватися після закінчення 12-місячної гарантії або при бажанні отримати додаткові можливості. В цьому випадку ви вказуєте свої потреби, погоджуєте їх з менеджером, після чого він розраховує вартість сервісного обслуговування в зазначений період.

| Нюанси точності

Зверніть увагу, що оптимальними допусками при виготовленні рекламних конструкцій є +/- 1 см. Якщо у вашому випадку необхідна більш висока точність, то про це потрібно повідомити нашого співробітника на етапі узгодження замовлення.