Виробництво реклами

Інформаційні стенди – річ вкрай необхідна. Вони відповідають на найпопулярніші питання покупців, позбавляючи Вас від необхідності робити це самостійно. Крім того, інформаційні дошки вкрай корисні з рекламної точки зору: вони дають вичерпну інформацію про Ваш продукт. І якщо вона приваблива і, при цьому, правдива – то Ви отримуєте нових клієнтів.

Інформаційні стенди представляють собою платформу (як правило, стаціонарну), основну частину якої займає текст. Він може комбінуватися яскравим зображенням або подібними матеріалами, але найголовніше – він повинен давати відповіді на хвилюючі питання.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наша компанія займається виготовленням інформаційних стендів в Києві. Тому якщо Ви зацікавлені – ми готові запропонувати Вам співпрацю на взаємовигідних умовах. Купити інформаційний стенд у нас – це найправильніше рішення і запорука успішної маркетингової кампанії.

Що ми пропонуємо в рамках створення інформаційних стендів в Києві:

 • Допомогу талановитого дизайнера в розробці зовнішнього вигляду інформаційної дошки
 • Узгодження всіх деталей з замовником
 • Виготовлення вуличних інформаційних стендів в найкоротші терміни
 • Чкісний, надійний і довговічний результат
 • Доступні ціни

У нас Ви можете замовити інформаційний стенд:

 • Рекламний – дає вичерпну інформацію про Вашу продукцію на добровільних засадах
 • Обов’язковий – без яких, юридичне та фактичне функціонування не можливе

Встановлення останнього передбачено нормативно-правовими актами держави. Це, як правило, громадські заклади, де покупці мають право отримати всю вичерпну інформацію про заклад: аптеки, магазини, ресторани, готелі і т.п.

В цьому аспекті особливо популярні інформаційні стенди з кишенями. Вони виготовлені таким чином, що тут клієнти можуть не тільки отримати відповіді на питання, а й взяти, наприклад, буклет на пам’ять. Тут же можна розмістити книгу скарг і побажань, яка передбачена в деяких закладах.

Ми займаємося створенням як навісних, так і підлогових інформаційних стендів. Останні – мобільні, зручні в транспортуванні і збірці, а тому Ви можете легко переміщати їх в разі зміни адреси.

Все ще перебуваєте в пошуку підрядників? До чого зайві клопоти, Ви вже їх знайшли! Чесність, старанність і якість – ось наш девіз. А хіба у Вас інші пріоритети?

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?