Виробництво реклами

Об’ємні букви з металу – це маркетинговий хід, який впевнено прямує до нескінченності. Одного разу прикрасивши такою конструкцією свою вітрину, Вам більше ніколи не доведеться турбуватися про рекламні стенди! Адже термін їх використання – не обмежений!

Вартість виготовлення букв з металу практично зводиться до нуля в порівнянні з терміном їх служби. Подібні матеріальні вкладення окупляться вже в перші кілька місяців – а прослужать десятки років!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Металеві об’ємні букви – це очевидні переваги перед іншими видами рекламних банерів. І ось лише основні з них:

 • Термін їх експлуатації практично дорівнює вічності
 • Використовуваний матеріал міцний і не піддається корозії
 • Вони мобільні, при бажанні їх можна перемістити в інше місце
 • Їх практично неможливо пошкодити
 • Вони виглядають стильно і швидко привертають увагу потенційних клієнтів

Наша компанія займається виготовленням букв з нержавіючої сталі в Києві. Ми пропонуємо Вам безпрограшну формулу якісного результату: міцний матеріал нержавіюча сталь + умілі руки наших працівників! І всі ці «компоненти» ми готові запропонувати Вам вже зараз!

В процесі виготовлення букв з нержавійки на замовлення, ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це означає, що ми готові втілити в життя будь-які Ваші побажання: щодо символіки, розмірів, колірної гами і т.п. Наш дизайнер допоможе висловити Ваш корпоративний стиль в об’ємних буквах з нержавійки. Таким чином, Ваш бренд будуть впізнавати моментально!

Ці та інші чинники впливають на формування ціни на виготовлення об’ємних літер з металу. Все залежить від того, наскільки складна задача буде поставлена ​​перед нашими підрядниками, а також того, скільки часу і матеріалу піде на її виконання. Таким чином, Ви можете самостійно визначити, яку суму Ви готові витратити на подібний маркетинговий хід. Приблизний план-кошторис Вам допоможуть прорахувати ще заздалегідь.

Всі Ваші клопоти – ми беремо на себе! При бажанні,  наші талановиті фахівці зможуть зайнятися розробкою дизайну. Вам залишиться лише висловити свої особливі побажання – і ми втілимо їх в замовленому виробі!

Далі ми також допоможе Вам з доставкою і установкою готових букв. Якщо у Вас ще залишилися якісь питання – задайте їх нам! Ви можете зателефонувати за одним з номерів, представлених на сайті, або написати нам на електронну пошту.

Замовити послугу

  Новини

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?