ЦІНИ

Інтерактивні дзеркала
Інтерактивне дзеркало в ванну (19″-55″) від 32700 грн
Селфі дзеркало (50″-70″) від 73500 грн
Інтерактивна примірочна (19″-55″) від 44300 грн
Інтерактивне дзеркало в ліфт (19″-55″) від 39600 грн

Новітні технології вже доступні! Інтерактивне дзеркало – це наша нова можливість наблизити сучасний світ до високих технологій та уподібнити реальність мистецтву. Сьогодні ми можемо наблизитися до технологій, про які пару століть назад люди могли тільки мріяти. Віртуальна реальність поступово обростає новими можливостями, виходить у «великий» світ, багато в чому завдяки виробництву інтерактивних сенсорних дзеркал. Інтерактивні рекламні дзеркала особливо затребувані в роздрібних магазинах і закладах з великою прохідністю – вони відмінно привертають увагу і з першого ж моменту зацікавлюють покупців.

Читати далі

Вибір і переваги

Фахівці допоможуть розібратися у всіх технічних нюансах, пов’язаних з інтерактивними дзеркалами. З точки зору маркетингу, будь-який проект повинен бути оптимальним, в тому числі, і візуально. Дзеркало може бути зроблено з дерева, металу, скла, каменю або навіть у вигляді справжньої картини в багеті. Ціна на інтерактивне дзеркало безпосередньо залежить від його розмірів, технічних можливостей і зовнішнього вигляду. Програмне забезпечення для таких дзеркал теж створюється індивідуально, з розрахунком різних модифікацій. Але є і стандартний набір опцій, з якими інтерактивне дзеркало купити можна вже сьогодні, – ви можете вибрати потрібну комплектацію, порадившись з нашими фахівцями.

Користь для бізнесу

Але як взагалі працює таке дзеркало і в чому його користь? Інтерактивне дзеркало – це екран під склом із дзеркальною плівкою. Такий екран поміщається в корпус і управляється або сенсорно, за допомогою дотиків, або за допомогою датчика kinect. Монтаж інтерактивного дзеркала досить простий – це продумана технологія.

Застосовуються відеодзеркала найчастіше в торгових центрах і великих магазинах. З їх допомогою можна перенести об’ємне зображення в режим доповненої реальності – це відмінна можливість, наприклад, для створення віртуальних примірочних. Ще одна відмінна можливість для бізнесу – використання сенсорного дзеркала в розважальних центрах. Вони стануть в нагоді, оскільки відмінно донесуть будь-яке повідомлення, допоможуть знайти вихід або вірний шлях до точки призначення. Ну і, нарешті, такі дзеркала – це дуже креативне рішення. Вони можуть стати елементом дизайну, як додаткова розвага для відвідувачів. Можна використовувати їх і в домашньому дизайні, якщо загальна стилістика приміщення дозволяє доповнити інтер’єр такої «іграшкою». Замовити сенсорне дзеркало в Києві можна будь-якого розміру, навіть для невеликого приміщення.

Замовте інтерактивне дзеркало вже сьогодні!

У нас ви можете купити інтерактивне дзеркало за доступною ціною – це відмінна можливість для вас заощадити і отримати продукт високої якості. Купити таке дзеркало в Україні можна зі зручною доставкою – вам потрібно лише вибрати відповідну модель і оформити заявку.

Поширені запитання (FAQ)

Що таке інтерактивне дзеркало?
Інтерактивне дзеркало – обладнання, яке одночасно працює і як дзеркало, і як екран. Воно може бути абсолютно будь-яких розмірів і мати найрізноманітніші функції.

Його характеристики і можливості повністю залежать від комплектації і фантазії виробника. Інтерактивне розумне дзеркало можна оснастити датчиком руху, додатковою декоративною LED підсвіткою в рамі, сенсорною системою або принтером для фотографій.

Яким чином працює інтерактивне дзеркало?
Система інтерактивного розумного дзеркала є дисплеєм, покритим склом із дзеркальною плівкою, яка поміщена в корпус. Завдяки цьому управляти дзеркалом можна дотиками. Також пристрій може бути доповнено сенсорним датчиком kinect для управління жестами.
Де застосовується інтерактивне дзеркало?
Інтерактивне дзеркало – винахід зовсім новий, проте його вже досить широко використовують в наступних сферах:

 • Торгові центр, магазини, точки продажу. Дозволяють перенести 3D зображення об’єкта із різних ракурсів з реальності безпосередньо в дзеркало, і отримати, наприклад, віртуальну примірювальну.
 • Домашній дизайн. Дзеркало у ванній або вітальні може в мить перетворитися в сенсорний дисплей з доступом в інтернет.
 • Розважальні центри. Захоплюючі ігри. Можливість використовувати інтерактивний дисплей для малювання зображень в дзеркалі, всілякі симулятори з відображенням у дзеркалі. Все залежить тільки від фантазії.
 • Креативний підхід. Інтерактивне зображення може стати елементом офісного дизайну, медичного центру або будь-якого іншого комерційного приміщення.
  Селфі-дзеркало. Дозволяє миттєво друкувати фото, додавати написи і ефекти в інтерактивному режимі.
Як працює інтерактивна примірочна в магазинах одягу?
Клієнт заходить в примірювальну з одягом, на якій є RFID-мітка. Програмне забезпечення розумного дзеркала приймає сигнал від цієї мітки, і після цього в примірочній оживає інтерактивний touch екран-дзеркало, що дає можливість попросити продавця-принести інший розмір/колір буквально за пару торкань. Разом з тим, на дзеркало виводяться рекомендації інших товарів, інші предмети одягу, що чудово поєднуються з обраними. Їх теж можна «замовити», не виходячи з примірочної.
Що таке селфі-дзеркало?
Селфі-дзеркало – пристрій, що дозволяє зробити селфі на повний зріст. В результаті вийде саме така фотографія, як відображення в дзеркалі. Дане обладнання дає можливість не тільки зробити фото разом з друзями в повний зріст, а тут же, нанести стікери і намалювати на фотографії підпис або малюнок, відправити отримане фото на пошту або поділитися ним в соціальних мережах через хмарний сервер.
Кому буде вигідно купити селфі-дзеркало?
Інтерактивні селфі-дзеркала мають широкий спектр застосування, однак найбільш корисним даний пристрій буде для наступних категорій клієнтів:

Організаторам виставок

Залучення відвідувачів до стенду клієнта – одне з найголовніших завдань подібних рекламних кампаній. Селфі-дзеркало з промо-роликом компанії зацікавить додаткових відвідувачів. А знімки, зроблені на дзеркало і відправлені на електронну пошту, дозволять зібрати солідну базу для майбутніх e-mail розсилок.

Святковим і Event-агентствам

Зона біля входу – найбільш поширена точка розташування дзеркала, і до неї повертаються протягом всього заходу. Брендовані фотографії залишать в пам’яті добре проведене свято.

Власникам нічних клубів, ресторанів, кафе, в яких великий потік відвідувачів.

Як показує практика, люди відвідують розважальні заклади не тільки щоб цікаво провести час, але і зробити красиві фотографії. Як ви здогадалися, для цього вони можуть використовувати інтерактивне селфі-дзеркало, яке стане і частиною організації дозвілля відвідувачів закладу, і відмінною рекламою.

Чим забезпечується ефективність інтерактивного дзеркала в рекламі?
 • Інтерактивні дзеркала дають «WOW» ефект через свою новизни і незвичайність;
 • Комфорт і зручність для клієнта, через що він не буде розглядати рекламний ролик як примус. А використання інтерактивного дзеркала в примірочній – запорука гарної репутації і доброзичливих відгуків про ваш магазин;
 • Інтерактивні дзеркала дають вихід на сегмент забезпечених клієнтів, за допомогою розумних дзеркал ідеально просувати преміальні товари і послуги.

Замовити послугу

  Наші останні роботи

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?