Медіавітрина – новий і незвичний рекламний носій на ринку маркетингових технологій. Сьогодні купити медіавітрину в Україні може будь-хто – вона може бути буквально будь-якого розміру. Медіавітрина дозволяє транслювати будь-який контент прямо на стіну, на вітрину в магазині або в офісі. Розташувати її можна безпосередньо за склом, залишивши приміщення повністю в полі зору. При цьому візуальний контент демонструється безпосередньо покупцеві або відвідувачеві і виводиться на передній план. Така технологія дійсно революційна – вона відкрила радикально нові можливості в рекламній сфері, а також в сфері дизайну та будівництва.

Читати далі

Переваги для бізнесу

Технологія прозорих медіавітрин затребувана на європейському та азійському ринку ось уже кілька років. Такі вітрини привертають увагу, при цьому вони досить прості в установці. Прозорий екран виглядає як звичайний дисплей, однак діоди на ньому розташовуються нестандартно. Якщо на класичному світлодіодному полотні діоди розташовані монолітно, то в випадку медіавітрини конструкція сітчаста і має кілька шарів. Сітка сама по собі практично непомітна, що допомагає відеоряду залишатися динамічним і яскравим. Заглянути через нього можна з будь-якого боку, а ось денне світло ніяк не впливає на яскравість зображення. Це і є особливістю технології медіавітріни, через яку можна демонструвати будь-який контент, при цьому не перекриваючи видимість приміщення. Ціна на відеовітрину може бути досить демократичною залежно від виробника. У нас ви можете купити відеовітріну з доставкою після консультації з фахівцем. Ми відповімо на всі запитання по виробництву медіавітрін і виготовленню відеовітрин потрібних розмірів. Нагадуємо, що монтаж медіавітрін виключно простий і не вимагає масштабних ремонтних робіт.

Вибір і монтаж

Розмістити таку вітрину найкраще за вікном магазину, офісу, ТЦ і будь-якого іншого закладу. Як відомо, до зовнішньої реклами пред’являються дуже строгі вимоги, особливо це стосується історичних фасадів або будівель, які є пам’ятками архітектурної спадщини. Використання медіавітрін дозволить уникнути архітектурних трансформацій, а це значить, що вони цілком і повністю відповідають вимогам букви закону. Установка вітрин не вимагає складних монтажних процесів, їх легко знімати і ставити знову. Крім того, самі світлодіодні модулі монтуються на скляну поверхню зсередини, що теж дуже зручно.

Купівля

Медіавітрини виглядають ультрастильно і дуже сучасно, вони універсальні і підійдуть для будь-яких цілей. У нас ви можете придбати медіавітріну за доступною ціною вже сьогодні – скористайтеся можливістю купити її в Україні зі зручною доставкою.

Часті питання (FAQ)

Що таке медіавітрина?
Медіавітрина дає можливість показувати будь-який контент прямо на вітрині магазину або офісу, при цьому зберігаючи її прозорою. Розташувати її можна безпосередньо за склом, залишивши приміщення повністю в полі зору.

Встановлена на внутрішній поверхні скла відеовітрина є дисплеєм, який виглядає невагомо і прозоро, при цьому залишаючи інтер’єр приміщення відкритим, пропускаючи всередину сонячне світло. Також відеовітрина відмінно привертає увагу до ефектного та незвичайного рекламного шоу.

Як працює медіавітрина?
Медіавітрина – це система, що представляє собою скло вітрини, покрите плівкою зворотної проекції. Позаду скла встановлюється проектор, який транслює контент на поверхню. До того ж, є можливість додати звукове обладнання.

Медіавітрина дозволяє завантажити відео, анімацію або текст з комп’ютера або будь-якого накопичувача. Дана технологія дає можливість маніпулювати кольором кожного світлодіода. Таким чином можна показувати не тільки анімований контент, але і підключати спецефекти (перелив колірних відтінків, хвилі або вогні, дощ, накопичення світла, миготіння, мерехтіння і т.п.).

Яким чином відеовітрина вирішує проблеми бізнесу?
Встановивши медіавітрину в своєму приміщенні, ви отримаєте наступні бонуси:

– Зменшите витрати на рекламу, так як в порівнянні зі звичайною світлодіодною відеовітриною таких же розмірів, віртуальна медіавітрина буде коштувати набагато менше. Ви істотно зменшите свої витрати на зовнішню рекламу, і при цьому віддача від цієї реклами збільшиться, так як прозора вітрина виглядає незвично і ефектно, що обов’язково приверне увагу клієнтів.

– Ефективне використання поверхні вітрини свого закладу. При використанні віртуальної вітрини є можливість зменшувати або збільшувати площу трансльованого зображення, що дасть Вам повну свободу дій в плані дизайну.

– Привернете набагато більше уваги потенційних клієнтів. Жива, ефектна і яскрава картинка, а також незвичайний спосіб подачі інформації не залишать байдужими жодного потенційного клієнта, який обов’язково зацікавиться незвичайним світловим шоу, яке він бачив тільки в фільмах про майбутнє.

Потрібно підкреслити, що даний варіант реалізації вітрини має ще й ряд переваг перед аналогічними інструментами створення відеовітрин – LCD і плазмовим телевізором:

1. Медіавітрина легко впишеться в будь-який стиль інтер’єру.

2. На вітрині в постійному режимі покупці зможуть бачити всю продукцію, що продається.

3. Вітрина може бути будь-якої форми і розміру під ваші індивідуальні вимоги.

Яким чином керується медіавітрина?
Управляти відеовітриной досить просто. Для роботи з віртуальної вітриною потрібен лише комп’ютер, з якого можна виконати завантаження відео, анімації або тексту. Все необхідне обладнання, програмне забезпечення та інструкція надається нами при оформленні замовлення, так що Ви не відчуєте жодних труднощів у процесі експлуатації.

ЗАМОВИТИ МЕДІАВІТРИНУ

    НОВИНИ

    Дізнайтеся про недавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?