Виставкова індустрія в Україні – це перспективний напрямок в сучасному бізнесі, який вважає за краще завойовувати увагу цільової аудиторії і потенційних партнерів різними способами, включаючи пропозицію своїх товарів і послуг на виставках, семінарах, майстер-класах та інших заходах в торгових центрах або громадських місцях.

Як рекламодавцю завоювати увагу? Як залучити ЦА до свого павільйону або майданчику? Які методи реклами вибрати і замовити в Києві для досвідчених споживачів? На всі ці питання відповість сучасний спосіб донесення необхідної інформації і реклами за допомогою їх розміщення на стендах різного виду, розміру і типу.

Читати далі

Види стендів

 • Рекламні стенди використовуються з метою донесення  важливої рекламної складової до потенційного клієнта або партнера. Завдяки такій рекламі набагато простіше надати основні тези рекламної кампанії. Цей вид виробів може включати об’ємні зображення і букви, а також фігурні деталі.
 • Інформаційні стенди містять інформацію ознайомчого характеру, яка може знадобитися в процесі ознайомлення з пропозиціями або послугами, а також самою компанією, що пропонує їх. Також вони можуть містити контактні дані.
 • Мобільні стенди характеризуються максимальною зручністю завдяки мобільності і невеликим розмірам. Саме завдяки мобільності їх можна активно використовувати на виставках, семінарах, на торгових точках, в місцях підвищеної прохідності, а також в офісах підприємства.

Залучаючи цільову аудиторію, вони не просто знайомлять її з продуктом або послугою, своєю оригінальністю вони спонукають його запам’ятати рекламодавця і його пропозицію.

Як вибрати стенд?

Вибирати стенд слід в залежності від того, які цілі і завдання ви перед ними ставите:

 • За типом розміщення – в будівлі або на вулиці;
 • За типом конструкції – фіксовані або мобільні;
 • За складністю виготовлення – звичайні і оригінальні, створені за унікальним дизайном, можливо з підсвічуванням або іншими ефектами;
 • За наданим функціоналом: традиційні та інтерактивні – в більш сучасному стилі.

Виставкова індустрія в Києві активно використовує стенди різного типу, тому їх різноманітність як в стилі оформлення, дизайну, розміру та особливостей виготовлення дозволяє замовити і виготовити оптимальний для кожного замовника. Завдяки нашому креативному підходу, ви можете купити в Україні з доставкою оригінальне рекламне рішення, розроблене та виготовлене нашими фахівцями.

Наше виробниче підприємство по виготовленню виробів рекламного типу надає послуги вже більше 10 років. Набутий за роки діяльності досвід і навички, солідне виробниче обладнання, а також використання сучасних технологій дозволяють нам реалізовувати нестандартні і оригінальні проекти з виготовлення стендів різного формату, типу, розміру і виду.

Замовити послугу

  Наші останні роботи

  Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

  |

  НАШІ КЛІЄНТИ

  Готові замовити наші послуги?