Лайтбокси або світлові короби – останнє слово в сфері зовнішньої реклами. Даний формат реклами набув широкого поширення в останній час. Він призначений для зон високої концентрації пішоходів і активного автомобільного руху.

Лайтбокси в Києві дуже популярні. Вони розміщуються як в центральній, так і в історичній частині міста. Також вони можуть бути як окремо стоячими, так і розташованими на фасаді будівлі, вбудованими в павільйони на зупинках.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Як правило, лайтбокси в Києві мають прямокутну форму. Вони виготовляються на основі металевого каркасу, обрамленого особливим алюмінієвим профілем. Вони можуть бути двосторонніми або однобічними, коли одна зі стінок глуха. Лицьова панель може бути виготовлена з полікарбонату, банерної тканини або ударостійкого скла.

Переваги

Стійкість до зовнішніх впливів, як термічних, так і механічних, позитивно характеризує лайтбокс. Київ – місто, в якому можлива різка зміна температури повітря; вандали теж можуть активізуватися в будь-який момент. Тому дані якості особливо важливі для столиці України.

Замовити

Якщо Ви хочете замовити виготовлення лайтбоксів, наша компанія має широкі можливості для цього. Безліч фірм-виробників лайтбоксів конкурують між собою, що позитивно позначається на якості продукції. Ви можете вибрати той лайтбокс, який підійде саме для Вашої компанії, і той, який приверне максимальну кількість клієнтів.

Пам’ятайте, що одним з найсучасніших засобів донесення інформації до клієнтів прикрашання фасаду будівлі є лайтбоксом. Київ просто рясніє рекламою такого роду, що робить місто неповторно красивим в нічний час і по-справжньому сучасним.

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?