Виробництво реклами

Вхідні групи – оформлення входу

Оформлення входу необхідно враховувати ще на стадії проектування будівлі. Сучасні вхідні групи з обертовими дверима встановлюються разом з механізмом обертання, який знаходиться під рівнем підлоги. Великим торговим центрам або бізнес-центрам набагато зручніше ставити саме такі вхідні групи з револьверними (обертовими) дверима. Вони поділяють потік відвідувачів на вході і виході.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Популярна, і, так само, найменш дорога конструкція вхідних груп – маятникова з автоматичним відкриттям і закриттям дверей. В цьому випадку, при вході користувача в будівлю, двері роз’їжджаються в різні боки. З метою безпеки в складі такої вхідної групи повинні бути звичайні двері, що відкриваються вручну, і при цьому незалежна від подачі електроенергії.

Для будівель і приміщень з невеликим трафіком людей найкраще підійдуть вхідні групи зі звичайними дверима.

Важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовлені двері і перегородки на вході в приміщення. Популярний вибір – це протиударне скло на алюмінієвому профілі. Виготовлення та встановлення таких дверей досить дороге, але в процесі експлуатації вони мають незаперечні переваги. Алюмінієві двері не схильні до руйнування при перепадах температури і вологості, стійкі до ударів та зносу, забезпечують гідний рівень безпеки. Вони можуть бути виконані в будь-якому стилі і колірній гамі, так що в таких вхідних групах можна реалізувати практично будь-яку дизайнерську ідею. І вхід в будівлю перетвориться ще й в естетичний об’єкт.

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?