Ціни

Інтерактивні дошки для освіти (ІК технологія)
Інтерактивна дошка для освіти 65″ вартість за запитом
Інтерактивна дошка для освіти 82″ вартість за запитом
Інтерактивні дошки для освіти (LCD панель)
Інтерактивний дисплей для освіти 4к 65″ вартість за запитом
Інтерактивний дисплей для освіти 4к 82″ вартість за запитом

Інтерактивна дошка – це ще один крок назустріч інноваціям! Електронна дошка являє собою щось середнє між комп’ютером і планшетом: на стіну проектується зображення в точності як на моніторі, однак при цьому, Ви можете користуватися сенсорною touch-функцією.

Smart дошка – а саме так охрестили цей винахід на заході – ефективно допоможе зацікавити Ваших потенційних клієнтів. Як результат – продажі помітно виростуть. І все це при мінімальних витратах! Адже ціни на інтерактивні дошки абсолютно доступні.

Читати далі
Купивши інтерактивну дошку, Вам залишиться лише підключити її до персонального комп’ютера та проектора – в результаті надчітке зображення з монітора буде виведено на екран. 150 см – саме такого розміру діагоналі можуть досягати наші мультимедійні дошки. Ціна формується, в тому числі, виходячи з бажаних габаритів.

Секрет ефективності інтерактивної дошки – в оригінальному способі подачі наочної інформації. Ви, з найбільш виграшною боку, демонструєте аудиторії переваги того чи іншого товару. А він, у свою чергу, обов’язково захоче обзавестися чимось подібним. При цьому, таких покупців буде багато. А Ви платите ціну на інтерактивну дошку всього один раз.

Смарт дошка вже оснащена програмним забезпеченням, тому Вам будуть доступні всі базові утиліти. Крім того, ми допоможемо Вам розробити відповідний по стилю інтерактивний дизайн і записати мультимедійні файли для рекламної презентації. І все це входить в ціну інтерактивної дошки. При бажанні, разом з інтерактивною дошкою за окрему ціну Ви можете придбати інтерактивні системи.

Замовити інтерактивну дошку

    Наші останні роботи

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?