• 03.04.2021

Світлові короби (лайтбокси) – один з найбільш ефективних інструментів цілодобової реклами. Такі конструкції виробляють чудове враження і затребувані для створення фірмового іміджу компаній. Для виготовлення світлових коробів використовуються передові технології, які наділяють їх функціональністю і широкою сферою застосування.

Світловий короб - фотоОб’ємні моделі успішно експлуатуються в якості зовнішньої (вуличної) реклами і фасадних вивісок. Компактні лайтбокси прикрашають внутрішній дизайн комерційних, офісних і виставкових просторів, використовуються як сяюче меню в ресторанах і кафе. Зразки зі змінними панелями — відмінне рішення для підлоги реклами, оформлення презентацій, акцій, сезонних розпродажів і т. д.

Виготовлення світлових коробів

Лайтбокс являє собою рекламну конструкцію, яка створюється в різних конфігураціях (прямокутних, круглих, овальних, квадратних) і практично в будь-яких розмірах. Для виготовлення світлових коробів застосовується високотехнологічне обладнання та матеріали — акрил, ПВХ, оцинкована сталь, стільниковий полікарбонат, композитні панелі.

Лицьова (передня) площина виробів виконується з світлопропускаючого і напівпрозорого акрилу, задня і бічні сторони — з матеріалу, що не пропускає світло. Всередині світлового короба монтується джерело освітлення для підсвічування лицьовій панелі, елементи живлення, кріплення. На передню поверхню системи наноситься рекламний контент за технологією цифрового широкоформатного фотодруку.

Лайтбокс - фотоМатеріали для виготовлення підбираються виходячи з кліматичних умов місцевості, завдяки чому світлові короби зберігають зовнішню привабливість протягом багатьох років. Для підсвічування можуть бути використані світлодіодні стрічки, люмінесцентні лампочки або неонові трубки.

ТОП 7 переваг світлових коробів

  1. Прості і універсальні технології виробництва.
  2. Цілодобовий рекламний інструмент.
  3. Легка експлуатація, обслуговування і ремонт.
  4. Можливість швидкої заміни інформації.
  5. Короткий термін виготовлення.
  6. Відмінна видимість з далеких відстаней.
  7. Демократична ціна.

Світлові короби можуть бути виготовлені в якості окремих носіїв або частин для оформлення рекламної композиції. Конструкції, створені за такою технологією — чудовий, а головне недорогий спосіб для залучення потенційних клієнтів. За рахунок внутрішнього підсвічування ця реклама розкішно виглядає і вночі, працюючи на благо замовника цілодобово.