Виробництво реклами

ЦІНИ

Проекційна реклама

3D мапінг вартість за запитом
Проекційна реклама на будівлі вартість за запитом
Проекційна реклама на асфальті вартість за запитом

Інтерактивна реклама – це останній тренд в світі маркетингу. Традиційні вивіски, світлодіодні букви та інші методи привернення уваги покупців хоч і залишаються ефективними, але за оригінальністю не можуть обігнати розвиток цифрових технологій, таких як голографічні дисплеї та інші види проекційної реклами.

Основна перевага інтерактивної реклами в тому, що вона допомагає продемонструвати товар або послугу з найбільш вигідного боку. Чітке зображення, яскраві кольори, а іноді ще й динамічний музичний супровід – все це породжує у клієнта інтерес і бажання придбати побачене собі.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Особливістю проекційної реклами є прямий контакт з клієнтом. Це не проста демонстрація, як у випадку з рекламними банерами. Це інтерактивний формат спілкування, в процесі якого покупець може скористатися сенсорної touch-функцією на голографічному екрані. Подібна взаємодія з клієнтом завжди дає свої результати у вигляді зростання продажів.

Голографічний екран являє собою щось середнє, між комп’ютером, проектором і планшетом. Простіше кажучи, це своєрідна велика відеовітріна сенсорного типу, зображення на яку транслюється шляхом підключення до комп’ютера і проектора. При бажанні, за окрему плату Ви можете придбати спеціальний маркер для сенсорного управління.

Діагональ проекційної вітрини Ви можете вибрати на свій розсуд. Ми пропонуємо варіанти аж до 180 см! Ці та інші характеристики товару є формують ціни на відеовітріну. Однак, прибуток, яку вона принесе – в рази перевищує цю суму.

Інтерактивна реклама – це сучасний шлях до збільшення темпів продажів. Крокуйте в ногу з часом та вибирайте інноваційні інструменти маркетингу!

Замовити послугу

    Новини

    Дізнайтеся про нещодавно реалізовані проекти та останні новини в області зовнішньої реклами

    |

    НАШІ КЛІЄНТИ

    Готові замовити наші послуги?